Autor Zpráva
santo
Profil
Doporučil by mi někdo nějaký dobrý freeware CSS editor? Nejlépe takový, kde když např. zadám nějaký selector, tak mi vyskočí nabídka všech možných vlastností...
AdamC
Profil *
TopStyle je celkem v klidu - http://www.bradsoft.com/topstyle/tslite/
Miloš
Profil
Nejlepší je si většinu vlastností a jejich hodnot pamatovat ;-)
Dranel
Profil
santo
Přesně tak, jak říká Miloš. Mimochodem já jsem velmi spokojen s PSPadem. Umí vše, co požaduji. A zdaleka nejen v CSS.
Str4wberry
Profil
Reakce na Dranela:
Umí PsPad santem kýženou věc? „Když např. zadám nějaký selector, tak mi vyskočí nabídka všech možných vlastností…“
TSD
Profil
Str4wberry
Pokud santo má na mysli něco jako Intellisense, tak to pspad neumí. Nicméně má ctrl+space, které zobrazí nabídku všech (snad) selectorů (pokud se tomu tak dá říkat), které v daném typu souboru (např. css) existují.

Příklad: ctrl+space, vyberu border, vyberu thin, medium atd, napíšu nebo vyberu barvu a vyberu border-style.

Ještě poznámka: TopStyle je možná celkem v klidu, nicméně není to freeware, stojí $79.95.
quinux
Profil
santo
www.aptana.com umí přesně to co chceš a dokonce ti ukáže ve kterých prohlížečích daná vlastnost funguje.
Str4wberry
Profil
Quinuxi, to je freeware CSS editor?
Joker
Profil
Str4wberry
No já Aptanu používám (mimo jiné) jako freeware CSS editor :o)))
Měsíček
Profil
Ano Aptana je docela dobrá, ale nejlepší je si nezaplácávat harddisk takovýma cipovinama .. copak je "CSS" editor tak důležitý?
Joker
Profil
Měsíček
Tak v něčem se stránky dělat musí a na Linuxu mi Eclipse přijde docela fajn... na Windows mám PSPad.
Měsíček
Profil
Myslel jsem to tak, že je blbost mít na každý jazyk vlastní editor .. na HTML - PSPad, na CSS - Aptanu, na PHP - PHP Designer .. stačí bohatě jeden.
quinux
Profil
Str4wberry
Ano Aptana je opensource, je i placena verze, ale ta obsahuje nějaké frameworky navíc akorát.

Měsíček
Ano Aptana je docela dobrá, ale nejlepší je si nezaplácávat harddisk takovýma cipovinama .. copak je "CSS" editor tak důležitý?
Aptana není jen na CSS, je ale pravda, že je určena hlavně jako javascriptový editor, jinak v ní lze bez problémů psát HTML i PHP - je založena na Eclipse, takže dost pluginů z Eclipse v ní funguje.

Jediná nevýhoda Aptany je v tom, že je založena na Javě díky čemuž nedoporučuji méně než 1GB RAM

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0