Autor Zpráva
VENCA
Profil *
Ahoj, chtěl bych na své stránky aplikovat totež co mají zde http://xzone.cz/nahledps3.php3?idg=66&ref=G4MER_Ss , když najedete myší na obal hry tk se za ním (myslím že obrázek) zmení ale obal zustane. Nevím jak je to řešené.

Asi to je tak že ta nakupni taska+pozadi za obalem je jeden obrazek, ale to by to muselo být jako background-image ale tím padem by nemohl být aktivní ne?

Poradil by někdo prosím jak bych to mel napsat do css ? Abych měl obrázek a pod tím by po najetí myší na obrazek se pozadí změnilo, asi tak abych to rekl jednoduše.

:-)
Měsíček
Profil
Podívej se do zdrojáku ;) jinak tipuji, že to bude obyčejný div, který má nastavené pozadí a pak bude stylován jako identifikátor + znovu identifikátor:hover.
kletely
Profil
VENCA
Niečo podobné je tu http://www.jakpsatweb.cz/priklady/menici-odkaz-css.html .
VENCA
Profil *
bojuju s tim , ale nedari se mi to, kdyza dam s odkazem tk pod ten background-image dam aby se po najeti mysi menil, ale kdyz tam obrazek .... no proste kdyz chci aby to vypadalo stejne jako na xzone.cz tk mi to nejde.....


PROSÍÍÍÍM ŘADA Z VÁS TADY JSOU EXPERTI VÁM TO ZABERE CCA 5MIN ANI NE POMOC.... ;-) ;-)
VENCA
Profil *
sorry nak jsem nemyslel :-D

když napisu text s odkazem tk dokazu pod to dat napozadi obrazek aby se po najeti mysi menil, ale když dam obrazek s odkazem ... zkratka aby to vypadalo stejne jako na xzone tk mi to nejde...... jeste mi take nejde to že kdyz dam obrazku border třeba 20px nějaké barvy tk po najeti mysi mi nejde aby se barva zmenila

děkuju
Davex
Profil
Udělej to podle Pixyho návodu Rychlé rollovery bez načítání.
VENCA
Profil *
díky za snahu, ale opravdu vubec to nejde, vetsinou z 90% když mi nekdo poradi tk se chytnu ale tohle mi vubec nejde udelat jak to maj na xzone.cz prosímm poste mi , smutně koukám
Str4wberry
Profil
Co konkrétně nejde?
VENCA
Profil *
vubec mi to nejde udelat , ale vubec tk aby to vypadalo a fungovalo stejne jako na xzone.cz :-(
Davex
Profil
vubec mi to nejde udelat
Tak se asi vůbec nesnažíš. Kompletní řešení nalezneš v odkazovaném návodu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0