Autor Zpráva
diadochos
Profil *
Ahoj,

nevím si rady s tímto: http://outlet.webdesignia.cz/index.php?mid=&sid=9 mám tam obsah nabořený na pravém sloupci (jde pouze o obsah v KOŠÍKU), nemohl by mi někdo poradit co s tím?

Také v 5 nejprodávanějších mám problém, u prvního sortimentu mám bílí podklad a u ostatních už barevný...

...jedná se o chybu pro IE7, u ostatních je to ok


Díky předem za radu
panther
Profil
diadochos
ve ff2 to vypadá v pohodě, jen si dávej pozor na ty, kteří mají zvětšené písmo.. Stránka se rozpadá
Str4wberry
Profil
Reakce na diadochose:
Také v 5 nejprodávanějších mám problém, u prvního sortimentu mám bílí podklad a u ostatních už barevný...
Tak prvnímu <div>u přidej třídu, které změníš pozadí a barvu písma.
diadochos
Profil *
ve ff2 to vypadá v pohodě, jen si dávej pozor na ty, kteří mají zvětšené písmo.. Stránka se rozpadá

To ano, vypadá to good v IE6 a FF ale mam problém s tím IE7, poradí mi s tím někdo?
diadochos
Profil *
Že by někdo nevěděl? najde se tu prosím nějaký profík na mou poslední otázku?


DÍÍÍK
Davex
Profil
diadochos
Pro div.ceny zruš text-align: right.
lordfrikk
Profil
Návrh - pokud nejsem přihlášený tak schovej košík... vypadá to divně. A taky - píše se bílý.
diadochos
Profil *
..jasně, sory za CZ :-)

jinak ta rada nefunguje, má někdo jiné řešení?
Davex
Profil
diadochos
Upřesni co máš na mysli pod pojmem nabořený na pravém sloupci a možná se dočkáš lepšího řešení. Já jsem porovnával se zobrazením v Opeře.
diadochos
Profil *
Na této stránce http://outlet.webdesignia.cz/index.php?mid=&sid=2&zid=7 zadej "Koupit" a vlez do košíku, obsah bude natlačen na prvém sloupci a tím pádem nebude vidět celý - jedná se o o prohlížeč IE7
Davex
Profil
Teď si nejsem jistý, zda se díváme oba na to samé, protože já vidím obsah košíku v IE7 celý a bez natlačení.
diadochos
Profil *
Právě se na to dívám a zjištuji že je to natlačené na pravém sloupci jedině v tom případě, když se zobrazí a nakoupí zboží přes levé menu. Když se zobrazí a následně nakoupí přes 5 nejprodávanějších, tak to natlačené není a je to ok.
diadochos
Profil *
Najde se prosím ještě někdo, kdo by mi poradil???
diadochos
Profil *
Ahoj, jsem zpět ...
mohu někomu poslat obrázek chyby kterou by mohl někdo vložit do této diskuze? Stále mi nikdo s tímto problémem neporadil

Díky
Bubák
Profil
mohu někomu poslat obrázek chyby kterou by mohl někdo vložit do této diskuze?
Pokud hledáš pomocnou ruku, zkus začít na svém rameni:
http://www.google.com/search?client=opera&rls=cs&q=upload+obr%C3%A1zk% C5%AF&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
diadochos
Profil *
Zde vkládám obrázek jak se mi to chybně zobrazuje. jetště jednou tedy můj poznatek: natlačené na pravém sloupci je to pouze v tom případě, když se zobrazí a nakoupí zboží přes levé menu. Když se zobrazí a následně nakoupí přes 5 nejprodávanějších, tak to natlačené není a je to ok.

http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=z5kSYPHqtP.jpg

diadochos
Profil *
Můžu ještě jednou poprosit o radu - problém je viz. zhora posl. obrázek



Dík
diadochos
Profil *
Dobrý den, doufám že tahle diskuze nezašla do zapomění. Najde se někdo, kdo by mohl s tímto mím problémem ještě poradit?

Děkuji
diadochos
Profil *
Halooooó....
diadochos
Profil *
Vzkaz pro správce,

mám založit nové téma na tento problém? Nikdo do této diskuze už nepíše, že by byla příliš dlouhá a už není jasné že je aktuální? Datum založení už jetaké postraší ...
Bubák
Profil
Odpovím jako obyčejný člen pouze za sebe.
Tvé vlákno mi připadá nepřehledné, jsem líný hledat souvislosti. Navíc neznámé slůvko sory,
výkřik Halooooó....
Vynucuješ si pozornost a nikde tu nevidím tvou iniciativu.
Davex
Profil
diadochos
Pokud ti to jednou funguje a podruhé ne, tak si porovnej rozdíly v HTML kódu.
diadochos
Profil *
Pro Bubáka,
nevím jak tato diakuze funguje, myslel jsem že je ukončena, nebo třeba že když je příliš dlouhá, nikdo nově vložená data již nevidí... Proto halóóóó ale jestli jsem tě tím nějak urazil, tak se omlouvám. Iniciativy se tak nějak vyhýbám, protože se za profíka ještě nepovažuji ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0