Autor Zpráva
Medvídek
Profil
Mam následující kód:
  #menu ul {margin: 0px; padding-left: 10px; font-family: tahoma; font-size: 11px;}
  #menu li {display: block; list-style-image: url("right_menu_arrow.gif"); margin-bottom: 5px;}
  #menu li a {display: block; font-weight: bold; color: #999999; list-style-image: url("right_menu_arrow.gif");}
  #menu li a:hover {list-style-image: url("right_menu_arrow.gif"); color: black;  border-bottom: 2px solid red;}

bohužel obrazek u odrážky nikde :(

Nevíte co s tim ? Nebo se to musí udělat přes background ?
Miloš
Profil
Přes background se to sice dělat nemusí a list-style… je logičtější, přesto se to přes background dělá častěji, protože můžeš ovlivnit přesně pozici obrázku.

Tvůj kód se mi sice studovat nechce, ale hledal bych chybu v hodnotách margin/padding, případně list-style-position (inside/outside). Některé prohlížeče totiž odrážku umísťují mimo (margin) některé dovnitř (padding).

Jak už jsem ale napsal – backgroun-image je v tomto ohledu flexibilnější; doporučuji.
Medvídek
Profil
uz jsem na to prisel :)

 #menu ul {margin: 0px; padding-left: 15px; font-family: tahoma; font-size: 11px;}
  #menu li {display: list-item; margin-bottom: 5px; list-style-type: none;}
  #menu li a {display: list-item; font-weight: bold; color: #999999; }
  #menu li a:hover {list-style-image: url("sipka.gif"); color: black;  border-bottom: 2px solid red;}


byl problem samozrejme v display: block :) ale děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0