Autor Zpráva
m4rky
Profil *
Ahoj,

potřeboval bych vyřešit jeden problém. Potřebuji, aby mi v Mozille i IE fungovalo overflow: visible jako v IE (i když jsem odpůrce IE). Aby to fungovalo tak, že pokud je obsah moc dlouhý sám si automaticky zvětší prostor. V Mozille to přeteče, což je sice správně, ale je to škoda. Nevíte někdo jak to vyřešit?

Předem díky :-)
Nox
Profil
Nezadávej šířku napevno
min-width: #px; pro normální prohlížeče
width: #px; pro IE
m4rky
Profil *
Zkoušel jsem to, ale ve vertikálním směru to asi nejde, nebo alespoň za mých podmínek ne. Mám hlavní DIV ve kterém mám další tři DIVy vedle sebe (layout) a neznám height ani jednoho z nich, zvětšují se podle obsahu. A právě zde se to zobrazí rozdílně. V IE se ten hlavní DIV zvětší, ale ve standartních prohlížečích se zobrazí jako s height 0px (pokud použiji min-height třeba 400 px tak obsah samozřejmně přeteče také). Omlouvám se, že jsem situaci nepopsal hned.

Předem díky za odpověď :-)
Str4wberry
Profil
Možná použít max-height.
Davex
Profil
m4rky
Mám pocit, že budeš potřebovat za posledním plovoucím prvkem čistič (clear: both).
m4rky
Profil *
Davex
myslíš ten vnořenej div nebo footer?
Davex
Profil
Bez znalosti tvého kódu ti nemohu odpovědět nic konkrétního. Jenom hádám, že pokud rovnáš ty tři divy vedle sebe pomocí vlastnosti float, tak za ten poslední musíš dát čistič. Technické podrobnosti nalezneš v článku: Jak funguje float a clear.
m4rky
Profil *
Tak jsem to uploadoval na server. Tady je url: http://www.m4rky.ic.cz/layout/

Potřeboval bych, aby se ten div, který má background černej, roztáhl na stejnou výšku, jako ty 3 divy, který jsou v něm vložený.
Davex
Profil
Je to tak, jak jsem předpokládal. Přidej čistič před konec divu, který chceš roztáhnout.
m4rky
Profil *
Kam před konec divu?
Bubák
Profil
   <div class="right-right">
    <div class="padding">
     Pravé menu
    </div>
   </div>
  </div>
  <br style="clear:both">
 </div>
</div>
m4rky
Profil *
jo takhle, to je pro mě novinka, tak děkuju :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0