Autor Zpráva
Václav M.
Profil *
Zdravim,

pouzivam na CSS relativne slozitou sablonu MultiFlex. Mam ale jeden problem - pokud pouziju napr. <table ...>, automaticky se na tabulku pouziji dane styly (i bez zadani nazvu tridy). To je OK, ovsem ja potrebuji udelat vyjimku - jednu tabulku, pro kterou nebudou platit vubec zadne CSS styly nadefinovane v sablone (potrebuji do sablony implementovat FlexiGrid, nicmene defaultni styly multiflexu ho spolehlive rozhodi. Je mozne to udelat nejakym rozumnym zpusobem? Dekuji.
Str4wberry
Profil
Třeba přidat té nové tabulce třídu a všechno nežádoucí vyresetovat.
Měsíček
Profil
Tak ve stylopisu vše co začíná

table,tr,td {}

přeměň na

.table tr td {}
.table, td, tr ... atd ..

s tím, že poté budeš muset u každé tabulky, kterou budeš chtít formátovat podle starého napsat i class="table" ...
Joker
Profil
Měsíček
Není to blbost?
Já jen, že když chci pro všechny tabulky kromě jedné formát A a pro tu jednu jedinou formát B, je přece lepší dát formát A jako obecný pro všechny tabulky a té jedné dát zvláštní třídu, než udělat jako obecný formát B a všem kromě té jedné dávat třídu.
Měsíček
Profil
Je to jiná možnost řešení, ale blbost to není ;)
Václav M.
Profil *
Třeba přidat té nové tabulce třídu a všechno nežádoucí vyresetovat.

Neco takoveho jsem mel namysli (on je problem, ze do te tabulky zasahuje spousta ostatnich stylu - odkazy, obrazky, vsemozne nadefinovane okraje, .. takze se uplne rozpadne a tech vlastnosti je snad milion). Nasel jsem toto - z toho by snad slo neco pouzit. Nebo ma nekdo jiny napad, jak to elegantne a jednoduse vyresetovat "do defaultu"?
Miloš
Profil
Ještě by šlo vložit tabulku do iframe – pak by byla v separátním HTML souboru a okolní pravidla by se na ni nevztahovala.
Přesto bych asi volil pro konkrétní tabulku ID s explicitním resetem/přenastavením.
Str4wberry
Profil
Možná by pomohlo, kdybychom problémový web viděli — takhle se dá jen vyjmenovat např. border, background, padding, margin, color, float, display, …
Václav M.
Profil *
Diky za snahu - takze, problemova implementace je na tomto odkazu, k porovnani prikladam spravnou-funkcni variantu.

flexigrid.css jest styl pro flexi-tabulku, mf54 jsou pro sablonu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0