Autor Zpráva
gardener
Profil
Zdravím na adrese http://www.otevrenanaruc.cz je menu, které až do nedávna fungovalo v pořádku(tj.vysouvalo submenu v IE,FF i OP) ale nyní z neznámého důvodu začalo stávkovat v IE, netušíte někdo čím by to mohlo býti způsobeno,nebo jste se stím již někdo setkal?

Děkuji za každou odpověď
Viktor Hanáček
Profil
Mám IE 6 a funguje mi (doporučuji,pohlazení po duši). Jo a mimochodem ty obrázky pod menu se docela dlouho načítají při pomalém připojení.
Fantasta
Profil
Mě to jde - Firefox....
panther
Profil
Fantasta
Mě to jde - Firefox....
gardener pravil: "[...] ale nyní z neznámého důvodu začalo stávkovat v IE" - o FF nepadlo ani slovo :o)

gardener
menu mi funguje všude (testováno pomocí IETester v IE6, IE7, IE8, dokonce i v IE 5.5), problém nepozoruji.

Jediný problém vidím v načítání obrázku (350kB je dost, zkus změnit formát obrázku).

A ještě dva malé postřehy na závěr:
- dej si pozor s tím obrázkem, že IE6 neumí vykreslit průhledný png (rohy obrázku)
- u nadpisu stránky OTEVŘENÁ NÁRUČ" máš na začátku i na konci jiný typ uvozovek.
gardener
Profil
Děkuji za "prověření" zjišťji, že problém v IE je z neznámého důvodu jenom u mě ( bohudík:),jinak s ta velikost je právě navýšena kvůli těm rohům,ty musí být v png, kvůli té průhlednosti jinak za upozornění na uvozovky děkuji, toho jsme si ani nevšimnul..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0