Autor Zpráva
radx
Profil *
Na této stránce http://rpcentrum.ic.cz/tatoo/index.php mám obrázkové menu delane podle navodu netusim ale proc se mi v IE obrazky nevraci ???
v F a O to normalne funguje muze mi nekdo poradit co bych mel napsat do css ? diky
radx
Profil *
problem je tento mam hover efekt definovany v css...je to pristupnje menu viditelne i bez obrazku netusim ale proc se v ex obrazky po najeti zmeni a zustanou tak i po odjeti mysi...snad je to srozumitelne vyzkousejte sami...
Bubák
Profil
V IE7 to chodí normálně a nevidím důvod, proč by to nechodilo také v IE6.
habendorf
Profil
V IE7 to chodí normálně a nevidím důvod, proč by to nechodilo také v IE6.

Protože to je starý známý bug.

radx

Přidej si tam

#menu a:hover {visibility:visible;}
Bubák
Profil
habendorf
Tak to jsem špatně pochopil, co znamená dotaz proc se mi v IE obrazky nevraci. Holt máš lepší křišťálovou kouli, taky mě mohlo napadnout podívat se, jestli má odkaz deklarovaný nějaký hover, když jsem v něm viděl <span></span>.
Venca V
Profil
radx
Starý známý bug to je, pro správnou funkci musíš mít pro odkazy i :hover stav nadeklarovanou jak odlišnou background-color, tak color.
habendorf
Profil
nadeklarovanou jak odlišnou background-color, tak color

Ale houby.
Venca V
Profil
habendorf
Ale nehouby.
habendorf
Profil
Venca V

Víš co - vyzkoušej si moje řešení a pak mi řekni, jestli musíš nebo nemusíš. Já vím, že to funguje i takhle, ale proč to dělat složitě, že.
radx
Profil *
to: habendorf diky problem je vyresen :) to s tim background color jsem ani nezkousel...
radx
Profil *
diky za obe rady zda se mi vyhodnejsi reseni habendorfa z hlediska rychlosti ale z hlediska pristupnosti mi prijde lepsi zmenit barvy - kdyz nekdo nebude mit obrazky bude mit barvy :) no dekuju opravdu za rady pomohli mi
radx
Profil *
muze se pridat s dalsim dotazem ohledne zobrazovani IE ? IE mi zobrazuje jednotlive prvky divy trosku jinak nez ostatni firefox - je to asi boxovy problem - konkretne v galerii jsou prvky posunuty vice dolu vim ze je to neco s problemem pocitani boxu rekl bych mam to resit matroskou ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0