« 1 2
Autor Zpráva
joe
Profil
Manq
Třeba když je každý roh jiný. Nebo to nemusí být nutně kulatý roh, ale nějaká fičůrka, která je v rohu…
Myslím, že tady ale není řeč o nějakých fičůrkách v rohu:-) A i kdyby byla, je možné to udělat i s fičůrkou...
Leo
Profil
Nedelate. Stavajici reseni jsou silena, a kulate rohy se mi ani nelibi. Leo
Manq
Profil
joe
Myslím, že tady ale není řeč o nějakých fičůrkách v rohu:-)
Ptal ses, kdy je lepší (jednodušší, rychlejší) použití čtyř obrázků…
Longaster
Profil
Ja guľaté rohy ani nerobím (lebo neviem).
Dranel
Profil
pEeLL
Curved Corners jsou naprd. Jedno zvětšení písma a z kulatých rohů je deformovaný šrot.

panther
ale tohle řešení má fixní šířku
A na to jsi přišel kde? Fixní jsou jedině obrázky v headeru a footeru. Pod obsahem má repeat-y ;-)
Manq
Profil
Jedno zvětšení písma a z kulatých rohů je deformovaný šrot.
Vždyť to tam píše. Má tam i případné řešení (nezkoušel jsem).

But does not resize due to the pixel values. If you change to em values then it should resize.
panther
Profil
Dranel
ale tohle řešení má fixní šířku
A na to jsi přišel kde? Fixní jsou jedině obrázky v headeru a footeru. Pod obsahem má repeat-y ;-)


Reagoval jsem na VENCU, který napsal:
"#29 · Zasláno: 27.7.2008 15:20:27
Citovat


ja to tedy delam pomoc i3obrazku

1. nahore v headeru s rohama
2. bez rohu pod obsahem
3. ve footeru s rohama"



Nicméně, k tvému poslednímu příspěvku:
Pod obsahem má repeat-y ;-)
neříkám, že nemá, ale repeat-y natahuje směrem dolů, nikoliv do šířky, která je v tomto VENCOvě případě fixní. Tzn. Obsah se nedá roztahovat do šířky ;o)
joe
Profil
Manq
Joo :-) ale myslel jsem v rámci této diskuze...

---

Koukal jsem na ten článek na Intervalu a jejich řešení nic moc teda, napsal jsem lepší na svém novém blogu, kdyžtak zanechte nějaké komentáře i tam, ať to tam nemám tak prázdné (nejedná se o žádný spam) :-)
J
Profil *
Tadyhle http://www.smileycat.com/miaow/archives/000044.php#nojavascript je kulatých rohů...
srigi
Profil
Pridam svoju metodu, sice je zamerana primarne na obrazkove bordery ale riesi aj rohy.
Radim24
Profil *
Přispěju do mlýna:

http://www.webdesignskolan.com/css-effekter/round_corners/round_corner s_6.htm

(pozn. - něco podobného by snad šlo udělat i pomocí znaků ▲▼ jednodušeji)

http://www.webdesignskolan.com/css-effekter/css-effekter.htm
Niky
Profil *
Pokud bych potřebovala mít kulaté rohy u obrázku, tak ten obrázek upravím v Corel Photopaint... Okraje oříznu tak, abych měla kuleté roky a to pozadí, které mi tam zbyde, zprůhledním a uložím to jako *.png. V místech, kde jsem obrázek zprůhlednila mi to potom bude prosvítat.
blackjoker
Profil
Niky
myslim že starší verze IE neuměj zprůhlednit .png
Niky
Profil *
Pokud chci mít kulaté rohy u hranatého obrázku, uprabvím si obrázek v Corelu Photopaint. Zde umažu rohy tak, aby byly kulaté. Potom si označím celý obrázek kromě těch míst, která jsem umazala (udělám masku) a uložím to jako *.ctp. Hned potom to uložím jako *.png a ta místa, která nebyla označená, budou průhledná. No, zkrátka udělám *.png obrázek s průsvitným pozadím. Sna je tomu rozumnět.
AlešD
Profil
Sice je to o menu, ale kulaté rohy tam jsou taky Flexibilní obrázkové horizontální menu
blackjoker
Profil
Niky
myslel jsem že starší verze IE neumí pracovat s .png tak aby se zpruhledněná část obrázku opravdu zobrazovala jako průhledná, nejsem si teď jistej ale myslim že IE6 zobrazuje průhledné části obrázku v .png jako lehce průhlednou bílou

btw: omlouvám se za další off topic
Railbot
Profil
nejsem si teď jistej ale myslim že IE6 zobrazuje průhledné části obrázku v .png jako lehce průhlednou bílou
blackjokere, myslíš špatně. S průhledností nemá IE6 problém. S průsvitností ano.
blackjoker
Profil
Railbot
dík za opravu.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0