Autor Zpráva
Michal Kváček
Profil *
Dobrý den. Nejsem si jistý, zda to patří sem, nebo spíš do javascriptu, nicméně je to otázka vzhledu.
Udělal jsem box, který se zobrazí pouze při najetí myši na a při opuštění zmizí. Vše funguje perfektně, pouze po zmizení boxu zůstane kus spodního rámečku. Působí to rušivě. Zde je kód:
.box {
background: white;
width: 40%;
padding: 5px;
border: solid;
position: absolute;
left: 30%;
}
A mažu ho přes display: none. Budu vděčný za každou radu.
Railbot
Profil
Michal Kváček
Ukázka? Takhle jen můžu říct, že ve stylech to pravděpodobně nebude a jedná se o chybu prohlížeče ve vykreslování.
Michal Kváček
Profil *
Ukázka Zde je vše v pořádku. Teď mě tak napadá - nemůže to ovlivnit třeba velký (něco kolem 300kb) obrázek na pozadí? Případně víc grafiky? Protože v administraci webu po sobě zanechává ten rámeček, jinak ne...
Railbot
Profil
Michal Kváček
Může to mít případně souvislost i s dalšími styly a prvky ve stránce, které v příkladu nejsou. Těžko říct. Ale pokud obrázek zmizí a zůstane jen border, pak je to jistě chyba vykreslování prohlížeče. Neřekl jsi, ve kterém se ti to stává nebo že by ve všech?
Michal Kváček
Profil *
Blbne mi to jenom v Opeře 9.51 (verze pro Linux). Firefox je v pohodě.
Rámeček nezůstává celý jako takový. Dolní je celý, ale přebývají mu tři pixely ještě z levého a pravého. Takže to bude asi chyba Opery. Děkuji za čas
Michal Kváček
Profil *
Jo, a taky ve starších verzích pro Windows (pouštěné přes Wine)...
Bubák
Profil
Zkus "mazat" i rámeček pomocí
border: none;

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0