Autor Zpráva
Honza_
Profil
Jak by jste v CSS zapsali toto menu: ? Jde mi o to aby při zvětšení písma zůstali okrajové části menu (na obrázku jsou označeny modrými skobičkami) vždy na okrajích a roztahovala by se jen část která je mimo ty skobičky (to je pouze bílá barva). Zkoušel jsem cokoli ale vždy byla někde chyba.
panther
Profil
Honza_
Zkoušel jsem cokoli ale vždy byla někde chyba.

a nechtěl bys ukázat něco, co jsi zkoušel, abychom mohli hledat chybu ve tvém řešení?
Str4wberry
Profil
Asi podobně jako kulaté rohy.
panther
Profil
Str4wberry
moc jsem z toho popisu nepochopil, o co přesně jde, ale obávám se, že kulaté rohy to nebudou..
Honza_
Profil
Asi podobně jako kulaté rohy.
Kulaté rohy to být nemůžou neznám totiž šířku:(

a nechtěl bys ukázat něco, co jsi zkoušel, abychom mohli hledat chybu ve tvém řešení?
Zde je. Myslím že už jsem blízko ale nedokážu nastavit potřebnou výšku bez toho aniž bych musel dát
display:block
pak bych totiž musel nastavit i šířku kterou já neznám a je předem nastavená na 100% což mi je k ničemu.
panther
Profil
Honza_
ta ukázka je stejně nicneříkající jako ten obrázek ve tvém prvním příspěvku..
Honza_
Profil
ta ukázka je stejně nicneříkající jako ten obrázek ve tvém prvním příspěvku..
A co by si teda chtěl?
panther
Profil
Honza_
A co by si teda chtěl?

aby jsi pořádně popsal, čeho chceš docílit :o)

Jinak nevidím žádný problém v použití kulatých rohů, které navrhoval Str4wberry
Honza_
Profil
Chci aby se natahovala část menu kde je text. Pokud máš prohlížeč kterej zvětšuje pouze text (ne obrazky) tak to uvidíš. Jo ale u příkladu je nastavená provizorně velikost písma v pixelech tak se na to nekoukej přes IE6.
Honza_
Profil
Jinak nevidím žádný problém v použití kulatých rohů, které navrhoval Str4wberry
U rohů musíš znát šířku já ji ale neznám
Str4wberry
Profil
Nemusíš. Text odkazu obalíš do více elementů, které budou mít nastavená různá pozadí. Třeba.
Bubák
Profil
http://css.interval.cz/priklady/priklad-76-1.htm
Honza_
Profil
Str4wberry
Díky
Bubák
Myslím že todle je to co jsem hledal, díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0