Autor Zpráva
mardon
Profil
Na stránku www.tucnak.cz jsem pustila CSS validator z webdeveloper toolbaru a validátor hlásí chyby,a le nějak tam ty chyby nevidím.
panther
Profil
mardon
- u .tabulka není atribut align, nýbrž text-align: center;
- další tři chyby bych tipoval, že máš přebytečné mezery mezi číselnou hodnotou a jednotkami
mardon
Profil
ano díky to bude ono
mardon
Profil
Takže opět se mi hlásí na úvodní stránce chyba validátoru se kterou si nevím rady.
Chamurappi
Profil
Reaguji na mardon:
CSS validátor mi nic nehlásí.
Jestli tě trápí chyba v HTML validátoru a nerozumíš té anglické hlášce o atributu target, použij český validátor.
mardon
Profil
Chamurappi

Děkuji za upozornění, měla jsem na mysli HTML validaátor. Díky za odkaz, teď jsem z toho ještě více jelen, ten český mi hlásí ještě více chyb.
Plaváček
Profil
mardon

teď jsem z toho ještě více jelen, ten český mi hlásí ještě více chyb.

To se u českého validátoru stává. Pokud nevíš, k čemu slouží, nepoužívej žádný. Pokud chceš odstranit řekněme chybu, pak věz, že v tebou deklarovaném XHTML Strict není atribut "target" povolen.

Prostě tohle na řádku 95 vymaž target="_blank" a oficiální validátor ani nepípne.

Budeš mít zelenou.
mardon
Profil
Plaváček

Tomu jsem celkem rozuměla, ale nějak nerozumím tomu, že další dva řádky používají stejný atribut a tam mi to nic nehlásí
Plaváček
Profil
mardon

Zkus odstranit ten první a pak znovu zvalidovat.
mardon
Profil
Plaváček

ano, již chápu díky za trpělivost
Chamurappi
Profil
Reaguji na mardon:
nějak nerozumím tomu, že další dva řádky používají stejný atribut a tam mi to nic nehlásí
Matoucí, že? Je to způsobeno chybou v knihovně, kterou oba validátory využívají. V českém validátoru bude závada při nasazení příští verze opravena.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0