Autor Zpráva
joe
Profil
Ahoj,

mam další problém, už nevím jak z toho ven.

Jednoduše chci v IE6 odstranit PNG a nahradit ho třeba GIFem apod. Napíšu tedy expression
img { behavior: expression(this.src = 'blank.gif');}

Všechno funguje až na jedno, IE6 mi neustále dokola stahuje soubor blank.gif (soubor samozřejmě existuje, když tam dám nějaký obrázek, tak se změní, ale pořád se stahuje znova)

Nevíte někdo co s tím? Díky.

(opravit smyška* :-) prosím)

*) Moderátor (S): opraveno i použí
joe
Profil
Nikdo neví?
Měsíček
Profil
Reaguji na člena joe:

To co je v expression se vyhodnocuje jako obyčejný Javascript .. takže proč před to nedáš podmínku, která zkontroluje jestli už obrázek má cestu "blank.gif" a jestliže ne tak ji teprve změní, jestliže ovšem ji už má (bug opakování) tak bude return false;.

Tedy ..
img { behavior: expression((this.src == 'blank.gif') ? return 0 : this.src = 'blank.gif');}
Aspoň doufám, že jsem tvůj příspěvek pochopil :o)
joe
Profil
*) Moderátor (S): opraveno i použítí
Díky :-)

Měsíček
Tak mi to ale hlásí chybu... vadí tomu, že na konci té podmínky není středník, pokud tam je, tak to je bez chyby, ale obrázek se nezmění :-)

Teď jsem to ještě trošku otestoval a přišel jsem na to, kdy se to zacyklí
img {
	behavior: expression(
		this.src = "/images/blank.gif";
	);
}

Když tam není označený středník, tak se to zacyklí, ale obrázek zmizí (přitom to pořád načítá blank.gif)
Když tam označený středník naopak nechám, tváří se to, že je to v pořádku, ale obrázek je původní a na blank.gif se vůbec nezmění a ani nedojde k žádné chybě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0