Autor Zpráva
para
Profil
Čau,

potřeboval bych poradit ohledně rozdílného počítání px v Mozille a IE. Prohlížeče mám přepnuté do kompatibilního módu =>> <!doctype html PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 //EN">

a chyba se mi projevuje v popup menu podle
http://www.maciweb.net/blog/web/priklady/pristupne-menu-horizontalni.h tm

Web na kterem mam problemy je zde.

Mam nastavenou position: relative; top: -150px; proto, aby se mi menu zobrazovalo NAD odkazem, coz sice chodi, ale mezi IE a mozillou je velky rozdil. Tak 50px. Kde může být chyba? V ostatních definicích mi to počítá stejně.
Yuhů
Profil
jak přesně se ta chyba projevuje? Ve kterém prohlížeči se to chová správně? Já větší rozdíly nepozoruju.
para
Profil
Problém je mezi IE 6.0 a FireFoxem. To menu, co odskakuje nahoru, odskakuje u IE tak -25px a u FireFoxe tak o 1/3 vic.
Leo
Profil
Jen co jsem se letmo dival, tak tam sice pro podmenu mate position: absolsute, ale bez souradnic (top, left), treba je problem v tom, nemate nastavene svoje paddingy a marginy pro ul, li, atd. Kazdy prohlizec pouziva sve vlastni vychozi hodnoty. Leo
para
Profil
Díky za tipy, zkoušel jsem doplnit ty pozice top a let, ale nepomohlo to. Nakonec jsem nějak přišel na to že si to chtělo pohrát s počtama a s rozložením těch li tagu a ono se to samo poskládalo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0