Autor Zpráva
jj
Profil *
mam otazku, stranku pisem v ps pade.ako hlavny prehliadac pouzivam mozillu firefox,cize ked si dam v ps pade kontrolny nahlad F10 vsetko sa mi zobrazi a aj menu funguje normalne,ale ked som to dala na ftpcko tak mi to menu v mozile nejde teda sa nezmenia farby po najazde myskou, v IE to ide.neviete mi pls poradit? dakujem krasne
Nox
Profil
No tak samozřejmě kód potřebujeme, nebo ještě lépe odkaz
jj
Profil *
Nox : ja ti to poslem na email ak mozem :)
Manq
Profil
jj
Smát se ti nebudeme, jestli ti jde o tohle.
Nox
Profil
Nemůžeš;) napiš to sem
jj
Profil *
Manq - no to si este nevidel ten kod :S
Nox
Profil
Každej nějak začínal, tak nechoď kolem horké kaše a hoď to sem, jinak nic nebude
jj
Profil *
tak dobre tuto http://www.cliv.mjdesign.sk/
Nox
Profil
Nevidím ta žádný text, který by v jakémkoliv prohlížeči měl zapříčinit změnu barvy při najetí myši....

a u "current" ti chybí tečka
Chamurappi
Profil
Reaguji na jj:
v mozile nejde teda sa nezmenia farby po najazde myskou, v IE to ide
Nejde to ani v Exploreru. Nemáš tam náhodou navíc ten current?
ul.menu li current a:hover { color:#ffffff; background:#1F87BC; }
Tvůj kód není tak strašný, abych k němu zaujal svůj standardní žoviálně svrchovaný postoj, ale postup, kterým styluješ menu, se ti vymstí, jakmile si někdo v prohlížeči zvětší písmo. Spoléháš se na konstantní rozměry písmenek a na konstatní texty. Zkus to vyřešit lépe.

Také jsem si všiml menšího problému s box modelem (bude možná souviset s ciarkou asi 1mm od konca stranky). Máš „ul.menu“ nastylovaný tak, že má „width: 100%“ a tloušťku okraje 1px. Okraj se (ve tvé situaci) k šířce přičítá, takže se nafukuje rodič.
jj
Profil *
no ten text to som myslela menu ked si ides vybrat tak sa farba toho fontu zmeni,teda mala by sa.a co sa tyka current ta bodka ma byt kde?
jj
Profil *
Chamurapi:dakujem za vsetky upozornenia, vazim si to.samozrejme aj pripomienky ostatnych.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0