Autor Zpráva
jj
Profil *
ahojte,chcela by som pouzit toto menu http://css.interval.cz/clanky/menu-s-nahledy/ na stranke lenze mi to nejak nefunguje nechyba tam nejaka cast? ked som to skopirovala vsetko ako treba a vlozila do stranky tak to neslo, este mizobrazilo kiwi a citron ale neslo to rozbalovat...dik.popripade ak je niekde nieco podobne a viete o tom mozete hodit link ;)
Měsíček
Profil
Ještě potřebuješ soubor hover.htc
jj
Profil *
Měsíček:hmm ... tak s tym si asi sama neporadim.teda mozes mi povedat k tomu cosi blizsie? nepoznam .htc
Str4wberry
Profil
Nemůžete si, jj, přečíst alespoň začátek odkázaného článku?

„Pro správnou funkci v MSIE je třeba do kořenového adresáře stránky umístit soubor hover.htc.“
jj
Profil *
Str4wberry : dakujem ja som si to precitala,ale co ma ten subor obsahovat?ma to byt prazdne,alebo tam maju byt zadefinovane funkcie?proste tomu nerozumiem tak sa pytam.ak vam vadia zaciatocnici dajte to do pravidiel.
Str4wberry
Profil
Začátečníci nám tu nevadí.

ma to byt prazdne,alebo tam maju byt zadefinovane funkcie
Má to být ten soubor hover.htc. Získáte jej kliknutím na text „hover.htc“, který naleznete v mém předchozím příspěvku, je tučný, podtržený a modrý.
jj
Profil *
tak vdaka.napriek tomu ze som ho stiahla a ulozila to nefunguje.nejaka dalsia rada?
Bubák
Profil
Dát to na web a sem hodit odkaz, ať se na to můžeme podívat.
jj
Profil *
Hmm ako je mozne ked si presne to co je na tej stranke vsetko do bodky stiahnem a ulozim a ked to skusam potom v prehliadaci (v pspade cez f10) tak mi to nefunguje tak naco mam davat link?teda povodny link som predsa dala.pre mna nema vyznam ukladat nieco na server ked to nejde.skusal to niekto z vas?dik
Wroxman
Profil
jj:
V pspadu to uloz nahraj to na nejaky webovy server (pokud zadny nemas vytvor si ho zdarma treba na www.ic.cz) a dej nám sem adresu na ten server, kdyz uvidime co to vyvadi, bude lehci ti pomoci

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0