Autor Zpráva
prem
Profil *
Ahoj,

rád bych použil pro menu, a navigaci nestandartní ale nějaký efektivnější font, než ty, které jsou běžné. Je možné udělat něco takového, že bych použil jakýkoliv font, který bych pak umístil na server a pokud by ho některý uživatel neměl, použil by se ten ze serveru - respektive prohlížeš by si vzal ten ze serveru??

Díky za a popř. názory, jestli má smysl něco takového dělat ve vztahu k menšinovým prohížečům atd.

P
DJ Miky
Profil
Pro IE to udělat jde, ale lepší bude udělat to obrázkem, který půjde všude.
prem
Profil *
Takže není to nic standardního co by fungoval všude?? Je mi o navigaci, což obrázkama nejde ....
imploder
Profil
Je mi o navigaci, což obrázkama nejde ....
Jak to, že navigace obrázkama nejde?
Měsíček
Profil
"Takže není to nic standardního co by fungoval všude??"

Nic standartního a všude funkčního není. Nechceš si ty nestandartní fonty odpustit? Jestli ne, budeš muset použít obrázky.
prem
Profil *
jojo klidndě si je odpustím, chci aby to jelo všude správě. Díky za rady!
prem
Profil *
imploder:
dělat navigaci obrázkama mě napadá jen tak, že uděláš pro každé písmeno zvlášť obrázek ... nebo jak to myslíš ty??
imploder
Profil
prem
dělat navigaci obrázkama mě napadá jen tak, že uděláš pro každé písmeno zvlášť obrázek ... nebo jak to myslíš ty??
To je navigace, kde jedna položka = jedno písmenko? Potom ano. Pokud je to normální menu, tak jeden obrázek = jedna položka, tj. celé slovo nebo víc slov.
Taky se dá použít jeden velký obrázek a definovat mu klikací mapy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0