Autor Zpráva
matalion
Profil
mam stranku tvorenou layouty horni paticka levy a pravy sloupec a dolni paticku v horni patice mam odka kdyz na nej kliknu zobrazi se mi obsah v pravem sloupci a v levem jinaci obsah v tom levem se nacte stranka kde budou dalsi odkazy akdz je zmacknu tak se mi otevrou v novem okne jak udelam at jsou v pravem sloupci? je to dost slozite doufamz ze me aspon nekdo pochopi
Mistr
Profil
matalion
Předpokládám, že stránka není tvořena rámy. Kdyby byla, využiješ atributu target.

Pokud není, je třeba pro každý odkaz stránku nově sestavit. Musíš ji prostě celou načíst znova. Lze si ale pomoct skládáním stránky z kousků.
OnZ
Profil
Jak již řekl Mistr jde to pomocí include v php koukni se na tento návod.
matalion
Profil


asi tak nejak pokud se to da pochopit
Mistr
Profil
matalion
asi tak nejak
Ano, přesně jak jsme psali. Musíš pro každou položku menu, tedy jak pro GTA3, tak pro FIFA08 napsat úplně novou stránku. V ní definuješ hnědou hlavičku, zelenou lištu s menu, modré menu i oranžovou patičku. To bude v obou stránkách stejné. Jediné, čím se budou lišit, je obsah žluté plochy.


Pravděpodobně přecházíš z rámové struktury na CSS layout tvořený DIVy. V rámech sis hrál s atributem target. To zde již neplatí, zde musíš každou stránku znova sestavit.
matalion
Profil
ano mas pravdu predelaval jsem z ramu na css vse slo dobre az na tohle. kdyz kliknu v zelene patice na hry tak se mi obevi novy obsah v modrem sloupci i v zlutem tak jak je ukazano v obrazku akorad mi nejde dalsi okaz s modreho sloupce aby se zmenil opet zluty chtelo by to neco jineho pokud takoveho neco je jelikoz nechtel bych mit vse stejne jen menit obsah to se mi zda velice neprakticke
Mistr
Profil
matalion
Máš stránky (myslím ty nové, předělané) někde nahrané na webu?
matalion
Profil
uz jsem na to prisel moc dekuji za pomoc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0