Autor Zpráva
Lamanč
Profil *
Dobrý den všem, prošel jsem pár příspěvků, ale moc moudrý nejsem. Jedná se zajímavou schopnost pravděpodobně upgrade pánů od FF3 nezobrazovat pozicování divu přes float a potažmo nezobrazení ani backround v takto napsaném divu (načtení z extérního .css souboru). Formátování textu a spol. funguje. Je to nějaká novinka bo u Opery a IE 6,7 to šlape ok a šlapalo i dříve u FF2. Nebo kde může být pes zakopán ? Díky za info vedoucí k dopadení pachatele
Plaváček
Profil
Lamanč

Pachatelem podobných magických záhad bývá povětšinou kodér, nikolivěk prohlížeč. Zkus plácnout do fóra živou ukázku.
Lamanč
Profil *
Problém jsem našel dělá to relativní použití resp. úprava zobrazení 24bit PNG pro IE6, kdy FF3 prostě tento kód dále nečte. Jak zapsat tento kód aby fungoval i pro FF3. Jedná se o průhlednost PNG jak je známo standardně nefunguje v IE6. Uvádím příklad jednoho okna.


.lck_ram_leftmenu01 {

float : left;
width : 210px;
height : 22px;
background : none;
filter: progid:dximagetransform.microsoft.alphaimageloader(src='...domena..../ images/ram_leftmenu_01.png', sizingmethod='scale';
}

.lck_ram_leftmenu01[class] {

background : url(../images/ram_leftmenu_01.png) no-repeat left top;
}
Venca V
Profil
Lamanč
Dát to do css, které si stáhne pouze IE6. Hledej podmíněné komentáře/conditional comments ;-)
Lamanč
Profil *
Jo, super sláva. Děravá palice jsem. Tak pro další generace uvádím určitě známé vložení extérního .css např. pro IE6 :


<!--[if lte IE 6]>
<style type="text/css" media="screen">@import "...domena.../css/ie6only.css";</style>
<![endif]-->


Díky a hezký večer

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0