Autor Zpráva
jindra
Profil *
Nazdar,
poradite mi jak mam zarovnat podsekce na strance archlord.websnadno.cz na stred?
jindra
Profil *
Je to sekce zbrane, a neleknete se pluginu pro mozilu, IE to zvlada, je to jen zvukova kulisa. K memu problemu neni zapotrebi aby jste ten zvuk slyseli
Miloš
Profil
je to jen zvukova kulisa
Díky za varování; ozvučené stránky nenavštěvuji, bojkotuji. Snad poradí někdo, komu zvuky nevadí.
imploder
Profil
Nevím, co máš přesně na mysli, menu je vlevo (tak to asi má být). Jinak věz, že:
- na stránkách nebývá zvykem hudba (alespoň ne defaultně zapnutá)
- lidi to spíš obtěžuje a zaručeně je to bude obtěžovat takhle, když se po každém klinutí na odkaz pustí znovu od začátku
Tuto nešťastně řešenou "kulisu" zvládá i moje Opera 9.51.
jindra
Profil *
jo to sem rád že se to obešlo bez problémů, já jen v té sekci zbraně mám ty podsekce napravo. můj kod je


<html dir="ltr">
<head>
<link type="text/css" rel="stylesheet" href="zdroj/xhtml/11/n.css" /><style type="text/css">body { padding:0px; border:none; background:none; margin: 2px; background-color:#4a4b4a; color:#ffffff; } body,td,th { font-family:Times New Roman, Times, serif; font-size: 12px; }</style>
<script src="chrome://skype_ff_toolbar_win/content/injection_graph_func.js" id="injection_graph_func" charset="utf-8" type="text/javascript"></script>
<script id="_nameHighlight_injection" type="text/javascript"></script>
<link id="_injection_graph_nh_css" charset="utf-8" rel="stylesheet" type="text/css" href="chrome://skype_ff_toolbar_win/content/injection_nh_graph.css" class="skype_name_highlight_style" />
</head>
<body>
zbraně...
</body>
</html>
Tasartir
Profil
Miloši, já to za tebe vezmu, nemám nainstalovaný plugin, a koukám, že se to hodí ;) (mimo to, v práci nemám zvukovou kartu).

jindro,
vůbec není snadné se v tvém kódu vyznat.. Při zachování maxima tak, jak to teď je, tak nastav šířku buňky s třídou nadpispodstr na 50% a divům s třídou podmenupomocny změň float z "right" na "left".
jindra
Profil *
ok zkusim to a uvidim
jindra
Profil *
mohl by si mi napsat ten samý kod jen poopraveny a spravný ?
Tasartir
Profil
Nechápu, co přesně chceš.
<td class="nadpispodstr" valign="bottom" width="50%">
.podmenupomocny { float:left; margin:0px 0px -1px 4px; height:20px; font-size:12px; line-height:20px; font-weight:bold; border-left: 1px solid #777; border-bottom: 1px solid #777; border-right: 1px solid #777; }


(na opravu by toho bylo výrazně víc, tohle jsou jenom minimální změny, které povedou ke splnění tvého přání)
//edit překlep
jindra
Profil *
jo díky moc jdu to hned vyzkoušet, BTW ten okopírovanej kod udělal generátor ne já. Nejspíš bych to asi taky změnil, ale nemám na to čas

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0