Autor Zpráva
009
Profil *
Zdravím,
je možné do zdrojového kódu uvést, aby každý prohlížeč měl k dispozici jiné externí styly? Něco jako "if ie7" tak styl1.css a "if mozzila" tak styl2.css -> přijde mi to jako nejjednoduší zničení rozdílů mezi prohlížeči, je to zrealizovatelné prosím?
Miloš
Profil
Pokud slušně rozumíš CSS (nepíšeš jak čuně), zpravidla stačí maximálně doladit pár drobností pro IE.

Prohlížeče můžeš detekovat pomocí PHP nebo javascriptu, ale prohlížeče (Opera či FF) se dovedou maskovat za jiné, takže to stejně není spolehlivé.

Mimochodem – jako je if ie (případně if ie veze), tak se to dá otočit (if not ie, respektive if not ie verze) – viz http://www1.mraveniste.org/weblog/2006/03/16-msie-komentare.html
Manq
Profil
009
Nemyslíš, že kdyby to šlo takto jednoduše, nedělali by to všichni? Podmíněné komentáře fungují pro IE.

Keš.
009
Profil *
:-D :-D :-D do teďka sem si myslel, že špatně zobrazuje Opera a Mozzila a IE je ten hodnej :-D, když vím, že to tak není tak se mi trochu převrátil pohled na svět CSS, ale myslím, že problém je vyřešen, to cos napsal je přesně to co jsem potřeboval. Děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0