Autor Zpráva
Monika45
Profil *
Dobrý večer, prosím Vás jak mám nastavit jako pozadí jen takový proužek a zbytek aby byl bílý? Jde to udělat nějak obrázkem? Ten přechod by byl přes celou stránku jako pozadí a ten černý obdelník by byl obsah stránky

Str4wberry
Profil
Ano, levý a pravý oddíl bude mít bílé pozadí a nahoře bude proužek opakující se v ose x. A ten černý obdélník bude obdobně nastavený černý obrázek na pozadí oddílu, jenž bude nadřazený prvním dvěma.

Nebo je možné tomu samému nadřazenému oddílu přidat okraj … a levý a pravý sloupec posunout tak, aby jej z části překrývaly.

Snad správně usuzuji z toho titěrného obrázku.
habendorf
Profil
#fff + gradient na body, šedou na hlavní div. Černý vršek záleží na tom, jak to konkrétně bude. Pokud bude prázdný, pak border-top. Pokud tam bude nějaký element, dát mu #000.
Monika45
Profil *
A prosím Vás mohli byste mi napsat jak vy to mělo vypada ve zdrojovém kódu?
Monika45
Profil *
Ještě jsem zapomněla připsat, že je pruch bych chtěla použít jako obrázek
srigi
Profil
HTML
<html>
<body>
<div id="wrapper">&nbsp;</div>
</body>
</html>


CSS
body { background:#fff url('/cesta/ku/gradientu.gif') repeat-x; text-align:center; }
#wrapper { margin:0 auto; width:760px; background-color:#222; }
Bubák
Profil
Monika45
A ty už máš kód layoutu bez pozadí, nebo chceš, ať ti někdo udělá celý layout?
f.c.b.zdenek
Profil *
jak mam nastavit tapetu aby mi za nekolik minut nezmizla kdo to vi at mi odpovi zatim dik
panther
Profil
f.c.b.zdenek
jak mam nastavit tapetu aby mi za nekolik minut nezmizla kdo to vi at mi odpovi zatim dik
těžko, ale zkus více rozepsat svůj problém a založit si vlastní téma namísto parazitování v půl roku starém, cizím a naprosto nesouvisejícím topicu.
f.c.b.zdenek
Profil *
jako chci dat foto jako tapetu a kdyz to dam tak mi to treba za hodinu zmizi a nevim jak to mam udelat at mi to tam zustane na porad i po vypnuti pc prosim o radu dik
panther
Profil
f.c.b.zdenek
co jsi na mém předchozím příspěvku, konkrétně části „... a založit si vlastní téma namísto parazitování v půl roku starém, cizím a naprosto nesouvisejícím topicu.“, nepochopil?

Správná sekce je Práce s počítačem určená „Obecným počítačovým dotazům“.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0