Autor Zpráva
crook
Profil *
Dobry den,
prominte, ze vas s timto otrvuji ale ja uz hodku hledam a nemuzu nokde najit nejaky navod jak si vytvorit ci nekde stahnout prechodove pozadi... Treba od spodu plne modra zakoncena nahore bilou. Nejlepe..jak to udelat v gympu a pak to implementovat pres css

Dekuju za kazdou radu
igamenir
Profil
něco takového stačí?
http://tools.dynamicdrive.com/gradient/
crook
Profil *
to je dobra pomucka ale to je jen male na tlacitka ja to myslel jako cele pozadi na celou obrazovku. Nebo to jde z toho udelat? Prominte na grafiku su lama
igamenir
Profil
pokus si tam dám obrázek 3×1000 tak mi ho zobrazí, a tomu bych pak dal do css
background-attachment: fixed; background-repeat: repeat-x; background-position: bottom;
panther
Profil
igamenir
pokus si tam dám obrázek 3×1000 tak mi ho zobrazí, a tomu bych pak dal do css
background-attachment: fixed; background-repeat: repeat-x; background-position: bottom;

ne.

crook
vytvoř si v gimpu ten gradient, od modré do bílé, tak, jak ho chceš. A jak řekl igamenir, třeba 5px široký a vysoký jak chceš a uznáš za vhodné

V CSS:
body {
background: #fff url('pozadi.jpg') bottom repeat-x;
}

bottom zarovná pozadí ke spodku body, tedy aby dole byla modrá a nahoře bílá (v případě nižšího rozlišení tam bude světle modrá třeba)
případně ho mlžeš nahradit za top, aby nahoře byla bílá a dole taková, jaká tam podle toho obrázku pozadi.jpg vyjde
crook
Profil *
tak se mi to nakonec podarilo diky...pokud by jste to nekdo nahodou hledal a nevedel si nekdo rady s grindem v gimpu tak vam snad pomuzu...

Standartne je to tlacitko L jinak taky takovi obdelnik s cernobilim prechodem(trosku blbe videt) pohrajte si s hloubkou a prechodem...Pokud se prechod nevytvoril jako me tak u me to bylo tim ze jsem se to snazil nacpat do obrazku s rozlisenim 5 x 1000 coz nejak nepobiral..takze jsem si natvrdo udelal obrazek 1000x1000 - to vytvoril bez problemu a pak si jen urezal 5 * 1000

Snad to nekomu pomuze.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0