Autor Zpráva
johnim
Profil
NEvite jak, nebo spise jakym programem by se dalo ulozit jedna stranka. Ma predstava je, ze by se ulozily styly pouze ty, ktere stranka pouziva. Jedna se mi o stazeni pouze jedne stranky. Ulozilo by se CSS, ktere by obsahovalo tagy jen z te stranky a zaroven by se ulozili k tomu odpovidajici obrazky - neni podminkou. Jedna se mi jen o ty styly. Dokaze nekdo poradit? Diky
Ayrton1
Profil
Styly se dají přes program uložit pouze v celku. To by musel programátor pro každou stránku dělat styl zvlášť. Jediný program, který je blízko tomu co chceš je Free Download Manager a jeho HTML spider, který celkem slušně stahuje weby. Ale pouze celé weby.
Bubák
Profil
Pokud chceš uložit pouze jednu stránku se styly, s obrázky, včetně obrázků na pozadí, tak stačí prohlížeč Opera.
Soubor > Uložit jako... > HTML soubor s obrázky
johnim
Profil
A ta opera ulozi jen to co vidi - styly, ktere jsou uvedeny v kodu? Jde mi o to aby to neulozilo tak jak to je ulozene na serveru. dekuji moc.
johnim
Profil
Tak jsem to ted nainstaloval a zkusil jsem ulozit stranku a ulozi to komplet styly... takze to neni ono. :-( musi preci neco byt.
mirma
Profil
Prohlídnout, nebo zkopírovat styly css si můžeš když zadáš adresu stránky třeba sem http://jigsaw.w3.org/css-validator/,ale stejně je to styl pro celý web
mirma
Profil
Sorry, bez ",ale"
Honza22
Profil
Nezní to moc „sexy“, ale IE8 má v betě fci „Nástroje pro vývojáře“ a v tom lze prohlížet CSS třeba i jednotlivých prvků stránky a dále s ním pracovat.
wrestler
Profil
V Google Chrome je možné při kliknutí pravým tlačítkem na některý prvek stránky vybrat "Zkontrolovat prvek", přičemž se otevře dialog se seznamem všech prvků na stránce. Při označení konkrétního elementu se v pravém sloupci zobrazuje CSS daného elementu.

Snad ti to pomůže...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0