Autor Zpráva
regy
Zdravím,
Už pěknou dobu skouším můj problém s divy. Bohužel jsem zatím dospěl k tomu, že divy jsou buď kouzelné, nebo já jsem úplně blbej.(prosdím nekomentovat)

Potřebuji mít tři divy vedle sebe jako sloupce a to celé v divu viz příklad. Problém je ale ten, že divy přetékají ten hlavní div (content). Tak tomu je ve Firefoxu a googe chrome. V opeře a IE jsou sloupce (partofcontent) v hlavním divu, tak jak chci, aby byli.

Můj problém se dá vyřešit více zpusoby:

1) Dát hlavním divu vlastnost: display: table - to ale nejde kvůli javascriptu, který se vyskytuje na stránce, kde řeším tento problém.

2) Dát hlavnímu divu vlastnost: overflow: auto (protože nemá nastavenou výšku místo scrollování se zvědčuje) - to ale nejde kvůli javascriptu, který se vyskytuje na stránce, kde řeším tento problém.

3) Vyhodit v .partofcontent float:left a dát tam display: table-cell - to ale nejde kvůli javascriptu, který se vyskytuje na stránce, kde řeším tento problém.

Prosím tedy ty, kteří znají jiné řešení, aby byli tak laskaví, a napsali ho do thoto tématu. V krajním případě by se dali divy umístit do tabluky, ale to by možná také nešlo kvůli javascriptu, který se vyskytuje na stránce, kde řeším tento problém.

Děkuji
Railbot
Do hlavního divu za ty tři zmíněné přidej ještě jeden, který ukončí obtékání.

<div class="cl">&nbsp;</div>

.cl {clear:left;height:0;line-height:0;font-size:0}
grimword
<div style="magic: none;"></div> ;)
regy
Fakt díky moc. Řešim to ž odvčerejška. A potom, co se zeptám tady, tak to mám vyřešený po 3 minutách a 10 sekundách. Takhle rychlou reakci, která problém opravdu řešila a nebyla to jen nějaká bezvíznamná blbost jsem ještě fakt nedostal... Takovejch lidí nikdy nebude dost. Moc díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: