Autor Zpráva
dr.dre
Profil *
Ted jsme narazil na další problém do layoutu jsem
pomocí iframe vložil knihu od bluebordu, a nějakk mi to rozhodilo
layout, návštěvní kniha nemá na spodku stráky rámeček a nesahá uplně
až dolu viz tady a tady
je to jak by to mělo vypadat
peta
Profil *
kazda stranka je jinaci. Jedna umoznuje psani zprav, druha pouze zobrazuje zpravy.

Jedine stejne tam je nejaky Flash, ktery se mi nastesti nezobrazil :)

Ja pouzivam knihu z volny.cz. Stranky tam jsou free a kniha ma vlastni desing, napis mail, ti muzu poslat soubory meho desingu, pokud si ji tam uspesne zaradis. Ten muj teda nic moc, ale da se.

www.volny.cz/peter.mlich/ Guestbook
dr.dre
Profil *
díky za na bídku , ale můj problém to neřeší , nevim proč mi guestbook od bleboardu rozhodil layout , který chci mít pro všechny stránky stejný, viz první příspěvek.
peta
Profil *
dr.dre
Co ti rozhodil? Ja nevidim, kde mas chybu. Na jedne strance je Guestbook, na druhe uvitaci povidacky. Cili dve odlisne stranky, jako bych ti napsal google.com a volny.cz a proc se lisi? :)

Kdyz neni videt chyba, nelze pomoci, proto zrejme ani nikdo dalsi nepise.
Nyunyu
Profil *
Jediné, co je tam jiné, že v jednom se vpravo zobrazí rolovátko a v jednom ne a tak se celá stránka "vo fous" posune, jinak žádné rozhození fakt není vidět:-)
dr.dre
Profil *
zdar, zřejmě jsem nedostatečně popsal problém, takže
tady je layout kerý považuji za výchozí a chci ho mít na všech stránkách stejný, to znamená uprostřed obrazovky pruh s bordry po stranách a na celou výšku obrazovky(bez mezer nahoře i dole) a tady je to rozhozený prostřední sloupec není až k dolnímu okraji prohlížeče a bordry jakby smet. Problém se ještě komplikuje že výše popsané rozhození layoutu je jenom ve Firefoxu, v IE je to fpoho.
Acci
Profil
<iframe src="http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?id=114665" width="700" height="100%" frameborder=0>Vzkazy</a>

Nezdá se ti na tom něco divné?
dr.dre
Profil *
zdar, čeče mluvíš se mnou v hádankách , mě se tam divnýho nezdá nic, nebo že by ta vejška? fakt nevim nejsem nějakej html expert. Každopádně děkuji jestli mi to poradíš.
dr.dre
Profil *
ještě jeden dotaz, jze nějak odstranit posuvník co je v knize návštěv tady?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0