Autor Zpráva
acheron2
Profil *
Po nainstalovani SP3 do XPciek mi IE6 nezobrazuje dobre niektore weby, tie ktore maju design definovany cez CSS. Jednoducho niektore vlastnosti ignoruje.
Stretol sa s tym uz niekto? Kde moze byt problem?
SwimX
Profil
acheron2
podle mě SP3 těžko ovlivní zobrazování webu. IE6 zobrazuje, řekněme jinak :) ale pořád, SP by to neměl ovlivnit.
panther
Profil
acheron2
SP3 pochybuji, že by něco ovlivnil, zobrazení se odvíjí podle prohlížeče a pochybuji, že by SP3 ve Windows něco dělal s IE, konkrétně jeho starou, šestou verzí ;-)

Na jaké stránce máš problém? Chyba bude spíše v CSS samotném, tvůrce webu si nepohlídal obrazení v IE6, pravděpodobně.
Bubák
Profil
Nikde jsem je o podobném problému nedočetl, příčina bude jinde.
Zkus vymazt chace prohlížeče (Dočasné soubory) a pokud to nepomůže, dej sem pár adres, kde se problém s IE objevuje.

Též můžeš porovnat zobrazení svého IE s jiným, třebas tady:
http://browsershots.org/ (ponecháš zatržítko jen u IE6)
Str4wberry
Profil
V případě neúspěchu vyřešit tento problém bych se nebránil přechodu na Internet Explorer 7.
habendorf
Profil
V případě neúspěchu vyřešit tento problém bych se nebránil přechodu na Internet Explorer 7.

Osobně bych se tomu nebránil ani v případě úspěchu.
acheron2
Profil *
Jedna sa o stranku www.penem.sk
Rozhodene menu, cely div posunuty, no nechutne. Zistil som, ze to robi prave IE6. Ako to obist v CSS?
Plaváček
Profil
acheron2

Ono je to tím, že web je špatně nakódován a s tvým SP3 to nijak nesouvisí.
acheron2
Profil *
Ako je mozno ze IE5,5 IE7, IE8 to zobrazuju spravne, takisto Mozilla, Firefox ok. Len ten IE6. Kde mam v CSS "chybu"?
Plaváček
Profil
acheron2

Zruš u této definice width: 100% u elementu A:

#button li a {display: block; padding: 8px 5px 8px 5px; border-left: 10px solid #1958b7;
border-right: 10px solid #508fc4; background-color: #2175bc; color: #fff;
text-decoration: none; font-size: 12px; }


a uprav si defnici pravého sloupce takto:

#pravy-stlpec {width:625px;float:left}


Třeba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0