Autor Zpráva
kankamal
Profil *
Zdravím,

potřeboval bych pomoc pro začátečníka... web: www.krauma.ic.cz/kankamal jsem celou dobu optimalizoval v mozille, překvapením bylo když jsem se kouknul do exploreru a tam jsem viděl naprosto nepochopitelnou věc... alespon pro mě.... byl bych rad za každou radu... soubor s css je na www.krauma.ic.cz/kankamal/style.css .... děkuju předem :)
valecekm
Profil
kankamal
oprav si hlavicku html:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
.
.
.
.
a css takto:
.body {
background-image: url('bg/bg.gif');
text-align:center;
margin:0 auto;
}
.content {
background-color: white;
width: 800px;
height: 571px;
margin: 20px auto;
text-align:left;

}
------------
>>vycentrovani obsahu webu dalsi dotaz kterej je uz mockrat vyresenej i za dnesek....chce to nejdriv hledat nez se zbytecne ptat... ale uz by ti to kdzy to tkato opravis melo fungovat
kankamal
Profil *
díky moc, ale o vycentrování my tolik nešlo jako spíš o to jak se to rozhodí, když sjedeš dolů tak je to uplně nepochopitelné... pro mě...
valecekm
Profil
moc se omlouvam ale ja to uz dneska vyresit nestihnu.. snad se najde nekdo kdo to zvladne.. musel bych se propasovat celim css a nato uz dnes nemam cas.. moc se omlouvam rad bych pomoh ale nemuzu..doufam ze se nebudes zlobit.
kankamal
Profil *
to je v poho... vubec děkuju ze se na to nekdy koukneš :)
Bubák
Profil
Pro uvedenou stránku bych doporučil tudi DTD (Transitional s URL):
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">

Pak upravit:
.body {
background: #e5ecfe url('bg/bg.gif');
text-align:center;
}

To jsou jen takové záplaty, já bych raději začal znova.

Co je to </br>? Já používám <br>.

web: www.krauma.ic.cz/kankamal jsem celou dobu optimalizoval v mozille, překvapením bylo když jsem se kouknul do exploreru
Stránku bys měl kontrolovat průběžně v běžně používaných prohlížečích, ušetříš si podobná překvapení a získáš zkušenosti.
kankamal
Profil *
díkyyyy moc všem, ted už je to v poho... příště si dám pozor...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0