Autor Zpráva
nightrider
Profil
Vím že na překrývání by měl zabrat z-index,ale nezabírá :-( mám menu (další odkazy) na stránce které po rozbalení překrývá text :-( kontroloval jsem si i css jestli náhodou nemám někde silnější z-index, ale nemám :-( jak mám tedy udělat aby se zobrazovalo menu jak má? Děkuju
tiso
Profil
Note: Z-index only works on elements that have been positioned (eg position:absolute;)!

via http://www.w3schools.com/Css/pr_pos_z-index.asp
nightrider
Profil
Experimentuju stím a stejně nic :-( Když to je takhle, tak Firefox zobrazí jak chci, ale IE na to kašle a nepřekrývá.

ul#hlavniMenu,ul		{	padding:0; margin:0; list-style-type:none;}
ul#hlavniMenu ul		{	position:absolute; top:+5px; left:-20px; width:100px; visibility:hidden; background-color:#cccccc;}
ul#hlavniMenu li		{	position:relative; width:135px;}
ul#hlavniMenu a			{	color:black; display:block; font:12px arial,sans-serif; text-decoration:none; display:block; width:100%;}
ul#hlavniMenu a:hover,
ul#hlavniMenu li:hover a,
ul#hlavniMenu li.hover a	{	background-color:#343D44; color:white;}
ul#hlavniMenu li:hover ul a,
ul#hlavniMenu li.hover ul a	{	background-color:#cccccc; color:black;}
ul#hlavniMenu li:hover ul a:hover,
ul#hlavniMenu li.hover ul a:hover{	background-color:#343D44; color:white;}
ul#hlavniMenu li:hover ul,
ul#hlavniMenu li.hover ul	{	visibility:visible;}
ul#hlavniMenu li li		{	z-index:100; border-style:dotted; border-width:1px; padding:0; background-color:#cccccc;}
ul#hlavniMenu li		{	behavior:url(hover.htc);}
panther
Profil
nightrider
nerad bych se mýlil, ale nejsem si jistý zápisem „vlastnost: +hodnota;“ - nefungovalo by to lépe bez „+“ před hodnotou?
(Než se do mě pustíte, nezkoušel jsem, jen tipuji)
nightrider
Profil
Já se do nikoho nepouštím :-) jsem rád za všechny názory. Člověk se stále učí a já mám co dohánět :-) krom toho se chová stejně ať se znamínkem nebo bez něho
nightrider
Profil
Lidi neví někdo co stím?
mantisa_
Profil *
nightrider

Četl jsi tisovu poznámku?
nightrider
Profil
Četl, ale z-index mám danej a stejně na něj prdí :-(
mantisa_
Profil *
nightrider

Aby z-index fungoval, musí mít daný prvek nastavenou nějakou pozici. Zkus přidat třeba position relative.
nightrider
Profil
jj, už jsem si všimnul řádku 14 :-) děkuju všem :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0