Autor Zpráva
yumpa
Profil *
Mám problém se zobrazením css na těchto stránkách slamu. V Exploreru se zobrazí jakš-takš, ale v opeře je to rozházený. Hlavně pravé menu v produktech.
none
Profil
protoze skorozádenej web neni stejne zobrazovany ve všech prohlížečích kazdej prohlížeč bere rizne veci jinak nez ten druhý
yumpa
Profil *
A nešlo by alespoň nějak zajistit, aby se tlačítka nepřekrývaly? A aby měly stejnou velikost?
Unli
Profil *
Udělej si absolutní pozicování a bude to všade stejný... teda mělo by :-p
Unli
Profil *
Jo.. a pokud chceš použít u tagu <a> šířku a délku musíš uvést do css "display: block;" např:


a.button {
display: block;
background-color: #D50000;
border-width: 1px;
border-color: #585858;
border-style: solid;
padding-top: 3px;
width: 100px;
color:white;
height: 20px;
text-align: center;
margin:1px;
}
habendorf
Profil
Osobně bych začal tím, že bych to poslal do standardního módu.
yumpa
Profil *
Použil jsem
display: block;
a už jsou stejná, nepřekrývají se. Děkuji za radu.


Můžu se ještě zeptat co je standardní mód?
Unli
Profil *
no použiít doctype sctrict... ale to bych raději nezkoušel... :-D

Unli
habendorf
Profil
yumpa: přečti si toto: http://www.jakpsatweb.cz/css/mody-prohlizecu.html
yumpa
Profil *
Používám toto:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
Doteď jsem nevěděl na co to je, takže děkuju za vysvětlení.
Polaroid
Profil
Ježiši! Co mu to radíte? Přejít do standardního módu? Co je to za blbost? Zavřít si za sebou dveře pro IE5.x?
Vždyť to nepřináší žádné výhody... Pouze trápení!

to yumpa:
Jo, ten doctype co používáš je vhodný. Dává ti naprostou volnost a v ničem tě nesvazuje. Dokud tomu neporozumíš, tak na jiný rozhodně nepřecházej.
BTW: Pozadí se nedělá tagem img, ale pomocí css - background: url("adresa_obrazku"); A pokud to potřebuješ vycentrované, tak zruš align="center" a přidej v css toto: background-position: center top; Víc určitě na jakpsatweb.cz.
habendorf
Profil
Ježiši! Co mu to radíte? Přejít do standardního módu? Co je to za blbost? Zavřít si za sebou dveře pro IE5.x?
A u benzinek se zase začne prodávat MIX, přece si nezavřem dveře pro tráboše a jiný dvoutaktní obludy.

Vždyť to nepřináší žádné výhody... Pouze trápení!
heh?
Polaroid
Profil
No jo, to je fakt, u benzinek by se měl prodávat mix. Protože takhle si nikdo nebude kupovat trabanty, když si to musí míchat sám.
Unli
Profil *
Nevíte někdo o nějakým zánovním trabantovi? Pokud možno kombíka :-D
yumpa
Profil *
Kamarád prodává. Dvoutaktní motor 600 kubíků, Vyblitá barva, 100 km/h za méně jak 6 min, elektricky vysouvaná anténa... 12 000,--
Polaroid
Profil
To je lichva! Za 12???
yumpa
Profil *
Já mu to říkal. Ale on ho za 12 koupil, blbec. A chtěl by to za to i prodat. Ale asi bude muset ještě pár desítek let počkat, až to bude starožitnost. Snad mu ten bakelit vydrží...
Polaroid
Profil
Bakelit vydrží věčně. To je totiž kamaráde hmota vyvinutá soudruhy z NDR.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0