Autor Zpráva
gardener
Profil
Zdravím, vytvářím XHMTL mobile web a tak nechci moc používat JS.
Chtěl bych se dozvědět, jak pomocí CSS zobrazit po kliku skrývaný prvek a poté po kliku ho zase skrýt.
Na skrývaný prvek jsem použil display:none, nyní bych ale potřeboval zajistit aby se po kliku změnila hodnota na visible.
S využitím JS by to nebyl asi problém, ale tuším, že jsem kdysi viděl něco podobného i s CSS, jen už netuším kde a jak to bylo, vím, že se tam využíval externí soubor.

Díky za jakoukolliv radu.
panther
Profil
gardener
samotné CSS ti asi stačit nebude, javascriptové řešení je tady
gardener
Profil
Já právě věřím, že to lze, dokonce jsem to i viděl. Byl tam vkládan nějaký inc soubor, bohužel už to nedohledám.
Ale napadlo mě, po a.odryt: hover; zavolat právě teto inc. soubor, kde by bylo nastaveno visible..

U toho JS mám právě obavu, že některé telefony s tím mohou mít problémy..
Chamurappi
Profil
Reaguji na gardenera:
Myslíš si, že mobilní prohlížeče nepodporují JavaScript, ale že zvládnou přechroustat CSS šílenost s kotvami?
panther
Profil
gardener
U toho JS mám právě obavu, že některé telefony s tím mohou mít problémy..
stejně tak uživatelé s vypnutým JavaSriptem.

Pokud není podpora JS nebo je vypnutý, zobrazí se vše rozbalené (defaultně tedy „visible“ a pomocí javascriptu pro uživatele, kteří jej podporují, skrývat).
gardener
Profil
Chamurappi: Vím že podporují alespoň ty současné, nejsem si ale jist podporou u starších modelů, a jelikož je celý web dělán tak aby se bez problémů zobrazil i na 176 a méně px; Tak se chci co možná nejvíce vyhnout JS..u CSS mám takovou větší důvěru, k t tomu, že to bude fungovat a hlavně už se mi párkrát stalo, že JS mi na mobilu nefungoval tak jak má..například naposled při odpočtu napsaných znaků..nicméně asi nezbyde než použít řešení s JS, pokud bude mít vypnuto, tak mu zkrátka zobrazím..

Díky moc za radu..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0