Autor Zpráva
regy
Profil
Zdravím,
možná je to trochu banální dotaz ale v css stylech mám hodnotu width: 33.4%; (nebo tak nějak). Ale opera to zaokrouhlí dolů. Nevíte, jak udělat, aby width byla v opeře skutečně 33,4% a ne 33%?

Děkuji.
panther
Profil
regy
že jsem tak smělý, nač potřebuješ takovou hodnotu?
regy
Profil
mno.. mám stránku rozdělenou na 3 sloupce, které jsou jako "žvejkačka". mno a prostě to tak vychází, že to musí být tato hodnota :-). Asi je to trochu méně než jsem naspal, ale jde mi prostě o to, zda to jde opeře nějak vnutit :-).
Miloš
Profil
A opravdu by nestačilo se – namísto 33,4%, 33,% a 33,% – pohybovat v celých číslech? 33%, 33%, 34%?
regy
Profil
bohužel asi nešlo.
Plaváček
Profil
regy

bohužel asi nešlo.

Pak máš asi smůlu. Jenom jedna kontrolní otázka - jak bys vypočítal 33,4% z jednoho pixelu?
panther
Profil
Plaváček
Jenom jedna kontrolní otázka - jak bys vypočítal 33,4% z jednoho pixelu?
z 1 pixelu těžko, ale třeba z 500pixelů by to bývalo bylo 167px ;-)
DJ Miky
Profil
ale třeba z 500pixelů by to bývalo bylo 167px ;-)

Jenže 167 + 167 + 167 je 501 a ne 500 (což potřebuješ) :-).
panther
Profil
DJ Miky
Jenže 167 + 167 + 167 je 501 a ne 500 (což potřebuješ) :-).
takhle ne ;-)

Nejsem si jistý, že to jde tak, jak jsem napsal, ale rozhodně 3x33,4% není 100%, což potřebuješ :-) Není důvod, aby těch 500px byl součet 3 čísel a už vůbec ne, aby ta čísla byla stejná..
DJ Miky
Profil
Není důvod, aby těch 500px byl součet 3 čísel a už vůbec ne, aby ta čísla byla stejná..

No právě, nikdy nemůžeš mít 500 px rozdělený na tři na pixel stejně široké části. Stejně bys potřeboval něco jako 33,3 %, 33,3 % a 33,4 %.
panther
Profil
DJ Miky
už jsme <OT>, ale přesto ti odpovím.

nikdy nemůžeš mít 500 px rozdělený na tři na pixel stejně široké části.
Nikdo výše o „třech stejně širokých částech“ nemluvil ani nepsal.
regy
Profil
nějak se to tu rozjelo :-). Odpověď na mou otázku je tedy opravdu, že to nelze? :-(
pokud ano budu smutný, ale co se dá dělat. Asi to psychycky neunesu a moje osobnost se zhroutí :-). Každopádně díky všem za příspěvky a kdyby někdo našel řešení děkuji moc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0