Autor Zpráva
sine
Profil *
Ahoj, mám problém - při nastavení šířky divu na auto (100%) se všude krásně přizpůsobuje div šířce okna, ale problém nastane v mozile při šířce menší než cca 300px, kdy se div přestane zmenšovat, jako by měl nastavenou minimální šířku, což ovšem nemá a i nastavení min-width na to nemá vliv. Nevíte co s tím? Jde mi právě o šířku cca 250px (bude to v iframe). Díky.
panther
Profil
sine
(bude to v iframe)
není to zbytečné?

Nevím, jak máš napsaný kód, co se tam kde děje, takže ti neporadím. A iframe bude na 99% blbost ;-)
yFang
Profil
sine
ale problém nastane v mozile při šířce menší než cca 300px, kdy se div přestane zmenšova
Patrně bude problém v tom, že tam je nějaký element, který je tak široký a nemůže se zůžit. Ale jen hádám, bez ukázky se to zjistit nedá.
sine
Profil *
yFang: Zkoušel jsem to s úplně prázdnými divy, které měly jen barevně odlišený background... a je to to samé. Kdyby tam byl element, který se nemůže zúžit, nezúžovalo by se to ani v ostatních prohlížečích, kde to nyní funguje normálně.
panther
Profil
sine
už jsem ti jednou psal, abys dal odkaz na problematickou stránku. Bez něj ti nikdo neporadí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0