Autor Zpráva
Unli
Profil
Taxem se tam taky podíval.. nu a zaujala mě jedna věc, patička udělaná v css, která bude vždy dole na stránce. To je super.. já to blbě řeším dvěma vertikálníma scrollbarama v sobě.. což není nic moc.
Taxem to jako zkusil podle toho předělat a hrůůůza... problém je, že tam mám více "středních" divů s absolute position, takže patičku jsem na konec nedostal ať jsem dělal co jsem dělat. Ikdyž jsem css těch "tří středních divů" překopal jak to šlo. Noo.. přesto si myslím, že Plaváček umí..
Ikdyž: ten jeho weblog v FF vypadá úplně jinak než v IE.. takže pak tam tu patičku asi nedostanu coo? :-D

PS: Kdyby se někomu chtělo mi pomoct, což asi nehrozí páč je to spousta zkoušení, tak budu nesmírně vděčný.

Unli
Unli
Profil
Jo.. web je TADY
peta
Profil *
Mi to prijde, ze je to stejny.
Mam pocit, ze jsi neco na strance provedl, ze to bylo nejak horsi, ted se mi to i zacina libit :)

Nicmene stale tam mas nedostatky treba dvojbarevne cary. a ve firefox je tam posunuty obrazek z praveho okraje stranky (zrejme michani center 50% u background-position), stejny efekt s posunem by mel byt i mozilly, predpokladam.
platne jsou pouze:
left center, right center, ...
0 50%, 100% 50%, ...
0 50px, 100px 50px, ...
0 50%, 100px 50%
neplatne:
100px center!
(taky jsem s tim mel problemy)

pak mas moc velike pismo v menu a drobne pismo v textu a prilis velke prazdne misto pod textem.

Co se tyce pozice paticky, vazne netusim, chybu nevidim ve FF1.04 ani v IE6.
Unli
Profil
peta
hele.. to posunutí fakt nevidím ani v FF ani v IE... hmm hmmm... fakt néé? Co máš na mysli?

Unli
peta
Profil *
Unli
Uz je to dobre, vcera mi to delalo. Jako bys mel vedle bloku s obsahem napravo od nej nejaky obrazek, ktery prekryva pozadi a ten byl posunuty rekneme o 10px doprava. Vysledek byl roztrhane modro-zelene carky.

Co se tyce tech carek, je mozne, ze je to chyba zobrazovani barev. Mam ve win nastavenou hloubku 16 bitu, ty mas mozna 32
Unli
Profil
Peta
Hmm.. tak to bude asi tím, protože já to v FF i IE i O vidím všechno stejně.. tedy co se pozice a barev týče. A modro-zelenou jsem fakt neplánoval :-D

Unli
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0