Autor Zpráva
protected
Profil
Ahoj, zajímala by mě možnost, zda je nějaký html editor, který načte css už při editaci stránek, takže můžu strányk editovat a už vidím jak budou vypadat v prohlížeči. Resp když je otevřu třeba v namo web editor, tak vidím texty pod sebou, rptože stránky mají soubor .css a já bych je chtěl už v tom editoru vidět i s načteným css.
Díky za pomoc V
don jebot
Profil
skus v opere dragonfly alebo v FF firebug v IE8 developer tool ...
protected
Profil
skus v opere dragonfly alebo v FF firebug v IE8 developer tool ...

ale já to chci v html editoru, ne v prohlížeči
Šlaha
Profil
Wysiwyg editor?
protected
Profil
ano Wysiwyg, ale v kterém se načtou i css styly a já to v něm uvidím přesně jak to pak bude v prohlížeči. TO např namo web editor neumí, tak se ten text objeví pod sebou a nastylovaný je až v prohlížeči pomocí css.
Plaváček
Profil
protected

já to v něm uvidím přesně jak to pak bude v prohlížeči.

Tohle neumí praktický žádný editor, o kterém bych věděl. Nutnosti kontrolovat svou práci v prohlížečích se stejně nevyhneš.
protected
Profil
Plaváček:

jasně, ale pokud si v Wysiwyg editoru načteš stránku, která má ještě soubor neco.css tak je editovat nemůžeš skoro vůbec protože ti ten soubor css načte až prohlížeč...a mě jde o to, jeslti to umí i nějaký editor...dostal jsem doporučení nvu
Plaváček
Profil
protected

NVU tak dalece neznám, ale v omezené míře to dokáže Dreamweaver a možná i Front Page. Sám píšu kód ručně a ověřuji v prohlížečích, takže lépe neporadím.
Bubák
Profil
NVU a jeho novější verze KompoZer též načítá CSS. Kompozer k zobrazení využívá jádro Gecko/20070831.
Trtken
Profil *
Ja používam Front Page. Napíšem si kód (x)html do toho vložím css a výsledok priebežne kontrolujem v náhlede. Nakoniec sa, ale aj tak nevyhneš kontrole v prehliadačoch.
srigi
Profil
protected
Nieco malo z tejto funkcionality ma Netbeans a kedysi popularny CSS editor TopStyle. Tie obsahuju pod editorom box, kde zobrazuju nastylovane elementy ako anonymne boxy.

Okrem toho existuje este jedno velmi zaujimave riesenie. Dalsou moznostou je vyuzit skryty potencial (druhe video) rozsirenia "Web developer" pre Firefox.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0