Autor Zpráva
NwM
Profil *
Nevíte jak udělat: když máme sloupec a v něm text, tak při zvětšní se zvětší sloupec i text, a já potřebuji aby se sloupec nezvětšíl.
Joker
Profil
při zvětšní se zvětší sloupec i text
Při jakém zvětšení?

Například já v Opeře mám lupu, která zvětšuje všechno- včetně obrázků atd. Nakolik vím, nelze nějakému prvku nastavit, aby neměnil velikost.
NwM
Profil *
při zvětšní se zvětší sloupec i text
Při jakém zvětšení?
Například já v Opeře mám lupu, která zvětšuje všechno- včetně obrázků atd. Nakolik vím, nelze nějakému prvku nastavit, aby neměnil velikost.
u většiny prohlížečů je to ctrl+c,a opravdu to nejde nastavil?
Tomasds
Profil
NwM
u většiny prohlížečů je to ctrl+c

Nevím o prohlížeči, kde by ctrl+c nefungovalo jako Kopírovat.
Prohlížeče zvětšují buď celou stránku nebo text. Jako autor stránky to nemáš jak ovlivnit.
NwM
Profil *
NwM
u většiny prohlížečů je to ctrl+c
Nevím o prohlížeči, kde by ctrl+c nefungovalo jako Kopírovat.
Prohlížeče zvětšují buď celou stránku nebo text. Jako autor stránky to nemáš jak ovlivnit.
sry ja chtel napsat ctrl + kolecko. ALe stejne diky
Joker
Profil
ctrl + kolečko je v Opeře právě ta lupa. Ta zvětšuje úplně všechno.

Jediný dnes používaný prohlížeč, kde je možné zvětšování/zmenšování ovlivnit, je IE6- tam se nezvětšuje písmo, které má velikost nastavenou "natvrdo", tj. (obvykle) v pixelech. Obvykle se to ale považuje za chybu v IE6.
U ostatních prohlížečů není možnost změně velikosti zabránit... a je to tak správně. Lupa byla jeden z hlavních důvodů, proč jsem před lety přešel z IE na Operu. Protože mě iritovaly stránky, které autor vyrobil (tehdy) asi v rozlišení 800x600 a inteligentně dal velikost písma v pixelech, takže v 1280x1024 to bylo nečitelné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0