Autor Zpráva
Prkny
Profil
Zdravím Vás,

rád bych po upravách zakomponoval do stránek toto menu: http://www.mycssmenu.com/visual_interface/template20/template.html
Což se mi již víceméně graficky podařilo.

Problém se kterým nemohu pohnout je to, že po kliknutí v menu a přechodu na jinou stránku se menu zavře do základní polohy.
Prosím o pomoc jak nastavit, aby menu zůstalo otevřené na nové stránce a na té poloze ve které se kliknulo.

Předem děkuji za pomoc.
habendorf
Profil
Musíš si na novou stránku nějakým způsobem přenést informaci o stavu menu.
Prkny
Profil
Ano to mohu pomoci session, ale jak konkrétně v menu nastavit aby to bylo otevrene ... jaky parametr vlozit ...
Prkny
Profil
Nikdo ?
S474N
Profil
Podarilo se ti to nejak vyresit? Resim uplne ten stejny problem. Nemam problem predavat libovolnou hodnotu (aktualne si napriklad oznacuji otevrenou polozku), ale menu se mi porad zavira.
S474N
Profil
Tak jsem na to prisel. Ten jejich zakladni export proste NEPRIDAVA tuto funkci do JS souboru. Takze staci si otevrit ten JS soubor a na konec dohodit:

    //Add-On Code: Show Select Containers On Load
    if(!qmad.sopen){qmad.sopen=new Object();qmad.sopen.log=new Array();if(window.attachEvent)window.attachEvent("onload",qm_sopen_init);else  if(window.addEventListener)window.addEventListener("load",qm_sopen_init,1);};function qm_sopen_init(e,go){if(window.qmv)return;if(!go){setTimeout("qm_sopen_init(null,1)",10);return;}var i;var ql=qmad.sopen.log;for(i=0;i<10;i++){var a;if(a=document.getElementById("qm"+i)){var dd=a.getElementsByTagName("DIV");for(var j=0;j<dd.length;j++){if(dd[j].idiv.className.indexOf("qm-startopen")+1){ql.push(dd[j].idiv);var f=dd[j][qp];if(!qm_a(f)){var b=false;for(var k=0;k<ql.length;k++){if(ql[k]==f.idiv)ql[k]=null;}ql.push(f.idiv);f=f[qp];}}}}}var se=0;var sc=0;if(qmad.tree){se=qmad.tree.etype;sc=qmad.tree.ctype;qmad.tree.etype=0;qmad.tree.ctype=0;}for(i=ql.length-1;i>=0;i--){if(ql[i]){qm_oo(new Object(),ql[i],1);qm_li=null;}}if(qmad.tree){qmad.tree.etype=se;qmad.tree.ctype=sc;}}

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0