Autor Zpráva
Radim24
Profil *
Objevil se ještě jeden malinky problémek. Dělám design na stránku a mám problém, že se mi neroztahují boční DIVy. Měl jsem to nastavené na pevnou výšku a šířku. Po odstranění výšky se jeden DIV zcela smrští a druhý se neroztáhne. Tahle vlastnost se projevuje u Mozz i IE stejně. Potřeboval bych dva DIVy roztáhnout na maximální šířku, aby šly až ke kraji stránky. U jednoho pak ještě roztáhnout na max. výšku, která závisí na tom, jak dlouhý text je na stránce. Mohl by mi tu nějaký dobrodinec poradit? Díky
Europsky_Dzigolo
Profil
style="width: 100%";
radim24
Profil *
To jsem zkoušel na začátku. Ale na nesprávném místě. Tak jsem to opravil, ale zatím nevím jestli to fungu, protože jsem v jiném prohlížeči narazil na jinou chybu. Každopádně ale height:100% nefunguje.
panther
Profil
Radim24
Po odstranění výšky se jeden DIV zcela smrští a druhý se neroztáhne.
ano, to je správné chování - blokové prvky bez zadané výšky se roztahují podle délky obsahu. Podle čeho jiného by se určovalo, jak bude div s jednou řádkou textu dlouhý?

U jednoho pak ještě roztáhnout na max. výšku, která závisí na tom, jak dlouhý text je na stránce.
hledej „layout se stejnou délkou panelů“, stejně dlouhé sloupce se simulují obrázkem na pozadí nadřazeného elementu.
Bubák
Profil
Každopádně ale height:100% nefunguje.
Funguje, stačí vědět, jak na to: http://www.pixy.cz/pixylophone/2003_11_archiv.html#1069250243
radim24
Profil *
To Bubák:
Prý to nejde, tak to jsem zvědav :-)
radim24
Profil *
Testnu do doma a jestli to bude fungovat budiž sláva těm lidem, co na to přišli.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0