Autor Zpráva
Casper
Profil
Dobrý den, potřeboval bych vytvořit tabulku, kde první sloupec bude stále stát na místě a zbytek tabulky se bude normálně rolovat. V podstatě by to mělo vypadat podobě jako toto: http://digitalcolony.com/2007/02/fixed-column-html-tables.aspx ale nechci fixní první řádek, ale sloupec :) Chvíli jsem googloval a jediné řešení co jsem našel bylo pomocí opravdu složitého Javascriptu. Jinak podotýkám, že moje tabulka má cca 10 řádků a několik desítek sloupců takže scrollování vertikálně není třeba.
Samotného mě napadlo řešení dvou tabulek vedle sebe přičemž první zůstává na místě a druhá se scrolluje, ale to je skutečně nechutné řešení.
Předem díky za jakékoli rozumné návrhy.
habendorf
Profil
Samotného mě napadlo řešení dvou tabulek vedle sebe přičemž první zůstává na místě a druhá se scrolluje, ale to je skutečně nechutné řešení.

Nic jiného ti nezbude. Ostatně v tom příkladu je to také tak.
bohyn
Profil
Casper
Chvíli jsem googloval a jediné řešení co jsem našel bylo pomocí opravdu složitého Javascriptu.
Odkazovany JS je skutecne dost nechutny, ale vyresit se to da pres JS mnohem jednoduseji. Presahujici sloupecky skryjes pomoci display: none a dve tlacitka na posun vpravo a vlevo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0