Autor Zpráva
cistax
Profil
Dobrý den, resim zajimavy problem, mam na strance dve menu (leve a prave) mezi nimi je obsah. Potrebuji, aby se výska obou menu rovnala vysce dynamicky generovaneho obsahu. Díky předem
keeehi
Profil
cistax:
musí se tak dít fyzicky, nebo stačí jen opticky?
opticky
<div>
  <div>
    text v levo
  </div>
  <div>
    text v pravo<br>jenže<br>je delší
  </div>
</div>

tomu divu, který obaluje ty dva se dá background-image, který se bude kopírovat svisle. ten obrázek bude vlatně spojení levého a pravého sloupce vedle sebe.
-- vy si to upravíte na tři sloupce, já to psal pro jednoduchost pochopení pro dva sloupce. (ale nejsem si jistý, jestli mě někdo vůbec pochopí)

fyzicky - pokud to vůbec bude možné udělat, tak na to použijete javascript
cistax
Profil
asi opticky, tady je obrazek, poznate, kde je chybejici misto

[img=http://img200.imageshack.us/img200/1568/scrjvd.png]
keeehi
Profil
no kód nemám, tak alespoň obecně
ty tři sloupce máte v něčem zabalené (nejspíš div) takže tomu divu do css přidáte:
	background: black url(pozadi.jpg) repeat-y top center;

a to pozadí sloupců, které tam máte teď můžete odstranit.

soubor pozadi.jpg bude vypadat takto:
cistax
Profil
no, vim ze to ted bude vypadat velmi divne a bude to uplna blbost, alepro nazornost bych potreboval uvest jakoby rovnici která by vypadala tak, jak bych to potreboval

Menu.Height = Obsah.Height;

kde menu a obsah jsou css tridy.

Vase reseni jsem chvili zvazoval, ale protoze se vice libi kdyz je tam pozvolnej prechod (jako mam na tom obrazku) toho virtualniho borderu, tak to tak asi pouzit nemuzu. Napadla me jeste jedna vec, a to, ze to proste nastrankuju. Aby na hlavni strance nebylo tolik dat, aby to rozhodilo design.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0