Autor Zpráva
ofi
Profil *
Zdravim, mám problém - mám element body kterému jsem přiřadil jistý obrázek na pozadí tak aby se opakoval v ose y . smz. body je logicky height: auto. problém nastává tehdy dám li do body <div> - v tu chvíli cokoliv v divu nebere jako obsah a tudíž pod tím divem nezobrazuje to pozadí. Dám-li tam však jakýkoliv jiný prvek (<p><h2>) funguje to jak má - poraďte pls v čem je problém - použití divu je v tomto případě nevyhnutelné...

a když tedy to co chci aby mělo to repeat-y pozadí obalím jiným divem , problém je stejný...
panther
Profil
ofi
poraďte pls v čem je problém
dodej odkaz na problémovou stránku, dle popisu to může být jakákoliv chyba.
ofi
Profil *
no hodil sem to na freehosting, kde mi to ještě ke všemu neukazuje pozadí html a necentruje (ale to je problém freehostingu naštěstí)

http://eforce.over.cz/test/

tady vidíte, a podivejte se v IE6 - tak by to mělo fungovat...
ErForce
Profil
hm najednou nikdo neví (Ofi.)
ErForce
Profil
zjistil jsem, že pokud umažu u menu - float: right tak se to pozadí natáhne jak má, ale to neřeší můj problém, protože timpádem zase nemůžu mít menu napravo..
a když dám absolutku od elementu body na menu tak v ie6 div menu uplně zmizí.. no to mě pos... :D
ErForce
Profil
kašlu na to , holt tam dám js...
Bubák
Profil
zjistil jsem, že pokud umažu u menu - float: right tak se to pozadí natáhne jak má
Takže se na 99% trefím, i bez pohledu do tvého kódu, je to klasika, chybí ti tam tzv. čistič, cleaner.
Jak funguje "float" a "clear" http://www.pixy.cz/pixylophone/2003_12_archiv.html#1071056082

Dodatek:
podivejte se v IE6 - tak by to mělo fungovat...
Tak to je další indicie, že problém je v tom, že jsi neukončil obtékání. IE ukončí obtékání automaticky.
ErForce
Profil
Bubák
ty jo s HTML a CSS pracuji bezmála 5 let ale o clear jsem nevěděl. I když je pravda že spíš programuji PHP , spíš než kóduji... ale díky moc, problém vyřešen ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0