Autor Zpráva
MiHav
Profil *
Ahoj, mám dotaz.
Lze nějak zapsat vlastnost, když mám tabulku. Ta má danou třídu .tabulka a v ní odkazy klasické a potom i jeden obrázek který funguje taky jako odkaz.
Jde zapsat v css stylu aby všechny odkazy byly podtrženy a jen pod obrázkem aby podtržítko nebylo?
jakože všechna a mají text-decoration: underline jen to a ktere je a img aby nemělo. Třídu obrázku dodat nemohu.
Díky za pomoc
Taurus
Profil
a img {border: 0}
pomůže?
MiHav
Profil *
Bohužel toto nepomohlo zkoušel jse mi překrýt pomocí border 2 solid white ale taky nee.
habendorf
Profil
link?
MiHav
Profil *
Ted jsem dal nad a pod div="obrazek" , čára zmizela, ale zároveň i podtržítko pod textovým odkazem.

Link je například zde Odkaz
habendorf
Profil
Tobě se nepodtrhává obrázek, nýbrž link, který obsahuje obrázek, break a text. Takže jestli můžeš nebo nemůžeš přidat třídu obrázku je zcela irelevantní. Můžeš přidat třídu přímo tomu linku?
MiHav
Profil *
Tak jsem to myslel, ale špatně popsal. No to už je asi nad mé schopnosti. Ten kousek kódu co jse mnašel vypadá takto :

<td valign="top" align="left" rowspan="7" width="40%">
<div id="obrazek">
<?php echo $product_image ?>

<?php echo $this->vmlistAdditionalImages( $product_id, $images ) ?>
<!--
<?php echo $more_images ?>
<br>
-->
</div>
</td>


A v kterém souboru hledat to už nevím...
peta
Profil
a img {border: 0 solid;} /*nektere prohlizece bez solid vedou jako error*/
a img {border-width: 0;} /* jiny zpusob */
a {text-decoration:none;} /* podtrzeni */

viz jakpsatweb.cz - css
- vpravo je seznam vlastnosti
- nahore je link na priklady
MHav
Profil
Díky za rady, toto jsem psal na začátku již , border nepomůže a když dám a text-dekoration none tak se ztratí i u odkazů a to nechci.
Jediný úspěch mám že zabalím do divu ty php odkazy a podtržení se ztratí u obrázku a bohužel i u textového odkazu co je pod ním, jinak zůstane u všch a

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0