Autor Zpráva
Ilja
Profil *
Lidičky, co se mi stalo, vytvořil jsem web, zkontroloval v MOzille, Google Crome, Safari a Opeře - ty používám, IE ne. No a vše se jevilo jako dobré.

Ale ejhle, ozval se kdosi s IE7 ne IE8, že prý co to tam mám za barvy. Kouknu a nevídané, všechny jpg nebo i GIFy jsou "černé" jako by chběla barva, taky text není uplně vpořádku, nevíte, čím by to mohlo být.. Zkouším CSS styly trochu předělat, upravil jsem i obrázky, ale nic..

Jde taky o zpětné odkazy dole v patičce.. Porovnejte moje dva weby www.reklmaniagent.cz a www.reklamniagenti.cz
Agent je OK, agenti ne, ale měl by být

Pokusil jsem se změnit barvu textu na černou, ale i ten se pak ztratil.. Moc si s CSS nerozumín, spíše se učím od jiných a sem tam upravuju.


Jde o www.reklamniagenti.cz

Ten druhý web je www.reklamniagent.cz


Ach jo.. kde mám hledat chybu? V css? kde tam? Zatím cokoli jsme vytvořil fungovalo dobře, ale tohle nějak nejede.

Ilja
Ilja sám sobě
Profil *
Paráda, tak jsem tna to přišel, kdesi jsem tam měl "invert" což mi invertovalo vše vložené - obrázky apod...
Už jsme to opravil a je to v pořádku.. šlo o css

Ilja
panther
Profil
Ilja
musíš se svým problémem psát emaily zdejším členům diskuse? Já myslím, že to není vhodné. Kontakty v profilu rozhodně nejsou proto, abys na ně ty musel spamovat s upozorněním na tebou založené vlákno.
Ilja sám sobě
Profil *
musíš se svým problémem psát emaily zdejším členům diskuse? Já myslím, že to není vhodné. Kontakty v profilu rozhodně nejsou proto, abys na ně ty musel spamovat s upozorněním na tebou založené vlákno.


Tak pardon, já jen odpovídal na info rovnou, je to přesnější a rychlejší než diskuze.. A SPAM je e.mail bez adresy :)
tiso
Profil
Ilja sám sobě: „A SPAM je e.mail bez adresy
Nie je... Spam je nevyžiadaná pošta.
Bubák
Profil
Tak pardon, já jen odpovídal na info rovnou, je to přesnější a rychlejší než diskuze..
Nechápu, co jsi tím chtěl říct, ale tady je diskusní fórum. A nechápu, proč by mail měl být rychlejší, já mám zkušenost, že mail se občas zatoulá a dorazí třeba až příští den.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0