Autor Zpráva
Zdeno R.
Profil *
Zdravím, potreboval by som pomoc. Ovšem neviem či sa to vôbec dá. Mám obrázok v strede webu a za ním pozadie, ktoré sa opakuje po celom monitore. Teda zatiaľ takto

#pozadi {
background: url(images/pozadi1.gif) top left repeat-x;
text-align: center;
padding: 0;

Ale ja by som to potreboval tak, že na pravo by sa opakoval iný obrázok ako na ľavo. Aby mi to pekne pasovalo stým v strede, pretože na pravo je iný prechod ako na ľavo :) teraz mi nepasuje pravá strana.

Ďakujem za každú radu
panther
Profil
Zdeno R.
jednomu elementu nejdou dát na pozadí dva obrázky. Možná by to chtělo konkrétní ukázku, dalo by se na nějaké řešení přijít, ale nějaké univerzální řešení tvého problému neexistuje.
Zdeno R.
Profil *
Ahoj, jedná sa o tento obrázok

Potrebujem aby sa opakovalo pozadie po ose x po celom monitore. Tento obrázok bude v strede a na pravo chcem iné pozadie ako na ľavo :(
Zdeno R.
Profil *
Nikto nič? :( Takže sa to nedá pomocou css, alebo vôbec, ani pomocou html? Ďakujem
Chamurappi
Profil
Reaguji na Zdena R.:
Jednomu elementu nejde dát víc obrázků na pozadí, ale samozřejmě jde dát víc elementů do sebe (či vedle sebe) a těm nastavit různá pozadí.
Bez konkrétní ukázky konkrétní radu nedostaneš.
tayger
Profil *
Zdeno R.

obal to dvěma tagy div a těm nastav pozadí podle potřeby. Jednomu dáš první a druhému ti druhé pozadí. ;-)
Bubák
Profil
#pozadi { 
background: url(images/pozadi1.gif) top left repeat-x; 
text-align: center; 
padding: 0;
}

Ale ja by som to potreboval tak, že na pravo by sa opakoval iný obrázok ako na ľavo.
Přiznám, že popis překračuje mou představivost, cosi bych si představil, pokud by v CSS bylo repeat-y.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0