Autor Zpráva
Leopik 2x
Profil
Ako velmi sa da spoliehat na udalost onunload?
Beavis
Profil
Leopik 2x
Velmi dobře. Tato funkce je spolehlivá.
Leopik 2x
Profil
A este som sa chcel spytat, kolko ludi ma v praxi vypnuty javascript? Povedal by som, ze to bude velmi male percento ale predsa...
EDIT: este som sa chcel spytat, ci sa neda niejako zistit pomocou serverovych scriptov, ci ma uzivatel zapnute scripty alebo nie.
Bubák
Profil
Beavis
Máš nějakou ukázku, která funguje v prohlížeči Opera? Možná jsem něco dělal špatně, ale když jsem tuhle funkci v Opeře zkoušel, tak se nic nestalo.
Bubák
Profil
Diskuse » PHP » Jak zjistit, zda má uživatel povolený JS
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=9&topic=85189
Matty
Profil
Bubák
Nedávno jsem to v Opeře 10 zkoušel, ale událost onunload se spustila pouze při odchodu na jinou stránku nebo při obnovení stránky.
Takže při zavírání okna/záložky se na to opravdu spoléhat nedá.
Leopik 2x
Profil
To sice este neviem, ale hladam riesenie a to take, ze ak uzivatel odide, tak aby za sebou "upratal". Teda aby vymazal vsetky subory. Myslel som, ze to budem robit pomocou AJAX-u, a to tak ze pri onunload sa zavola PHP a vymaze subory ale nezda sa mi to ako najlepsie riesenie. Nevie nahodou niekto o niejakom rieseni co by tento problem vyriesilo?
_es
Profil
Leopik 2x
ak uzivatel odide, tak aby za sebou "upratal". Teda aby vymazal vsetky subory.

To by mal zabezpečiť automaticky server, nie len požiadavka užívateľovho prehliadača.
Prehliadač môže byť zavretý inak, môže napríklad vypadnúť prúd, ...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Leopika 2x:
O události onunload se trochu zmiňuje Yuhů v článku Moji čtenáři otevírají hodně oken.
Můžeš ji nějak využít, ale rozhodně se nevyplatí na ni spoléhat.
Bubák
Profil
Pokud zavřu tab, onunload se provede (s výjimkou Opery), pokud zavřu prohlížeč, onunload se nestihne.

Máš nějakou ukázku, která funguje v prohlížeči Opera? Možná jsem něco dělal špatně...
Spouštěl jsem testovací soubor s události onunload z disku.
Leopik 2x
Profil
No dobre takze uz viem, ze to nieje spolahlive ale asi to budem vyuzivat len okrajovo. Dakujem za rady
Leopik 2x
Profil
Teraz ma napadlo, ze co ak by som to robil sposobom, ze ten kto je neaktivny viac ako povedzme šé minut, tak sa vsetko co vytvoril vymaze? Myslite, ze by to tak mohlo fungovat? Viem, ze toto uz nieje JavaScript ale skor PHP ale predsa.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0