Autor Zpráva
gillx
Profil *
Do svého školního projektu jsem si naimplementoval Lightbox, podle návodu na oficiálních webových stránkách. Bohužel neúspěšně. Když kliknu na odkaz (obrázek), tak se vůbec nic nestane. Poradí někdo?

odkaz: http://skola.heroldovysady.cz/wet/gillern/stranky/eddiefotky.html
KGW
Profil
Píše ti to chybu

Chyba: Builder is not defined
Zdrojový soubor: http://skola.heroldovysady.cz/wet/gillern/stranky/js/lightbox.js
Řádek: 132

Zkus dát:
scriptaculous.js?load=effects,builder
gillx
Profil *
Moc dobře nechápu kam to tam mam dát. Na řádku 132 je napsáno tohle: objBody.appendChild(Builder.node('div',{id:'overlay'}));
KGW
Profil
do hlavičky:
	<script type="text/javascript" src="js/prototype.js"></script>

	<script type="text/javascript" src="js/scriptaculous.js?load=effects"></script>
	<script type="text/javascript" src="js/lightbox.js"></script>
gillx
Profil *
Díky moc, už to funguje
HonzaKo
Profil
Zdravím, rád bych se zeptal, jestli je možné, aby funkce lightbox fungovala nejen na obrázky, ale i na celé soubory. V podstatě mi jde o toto:

1/ Mám stránku, kde je formulář na vložení krátké aktuality, která mi přijde na mail. Nyní vše řeším tak, že po kliknutí na odkaz Vložit novinku se formulář (soubor news.php) otevře v novém okně s definovanou velikostí 350x400. Je možné, aby se formulář zobrazoval jako lightbox a zároveň aby byl funkční pro vyplnění a odeslání?

Moc děkuji, nemohu to nikde najít, takže pokud někdo víte jak, budu moc rád.
Bubák
Profil
HonzaKo:
Příště si na nesouvisející dotaz založ vlastní vlákno, máš s lightgoxem úplně jiný problém, než měl gillx.
Koukni na stránku The Lightbox Clones Matrix, tak si vyber takový, který bude nejlépe splňovat tvé požadavky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0