Autor Zpráva
dehtak
Profil
Mozna to sem nepatri , ale nevim kam to zaradit , zabezpecit by se to mozna dalo i php scriptem , nebo ajaxem nebo treba i css. Jde mi o to ze potrebuju zabezpecit obrazek aby nesel ulozit. Nejde mi ale o zakazani pravyho tlacitka, to jde obejit. Proste asi pomoci css(pozadi divu) a javascriptu nejak zasifrovat cestu , obrazek by se sice zobrazil v prohlizeci ale kdyz by nekdo klikl ulozit, tak by neulozil nic. Nebo nejakym jinym zpusobem . poradte , nebo mi reknete pod cim mam na google hledat. Nebo by se dal pouzit flash kterej by nacital obrazek , pokud by chtel nekdo ulozit obrazek ulozil by pouze ten flash, ale bez obrazku by mu byl k nicemu.
Nox
Profil
PHP i AJAX jsou v tomto případě nesmysl... CSSkem to můžeš překrýt nějakým průhledným elementem, což odradí BFU, flash už je asi lepší, ikdyž bych taky neřekl, že 100%, nejspíš z toho půjde ten obrázek vytáhnout v editoru. Ikdyž by bylo zabránění stažení úplné, vždy je tu prostý printscreen či programy na snímání obrazkovky, čemuž nezabráníš
Shulík
Profil
Žádná metoda nefunguje na 100%, v nejhorším se dá obrazovka odfotit.

Ale pokud na obrázek použiješ vodoznak, docela ho znehodnotíš pro použití na cizích stránkách.
Chamurappi
Profil
Reaguji na dehtaka:
obrazek by se sice zobrazil v prohlizeci
Na to, aby se zobrazil, je zapotřebí ho stáhnout. A jakmile zná prohlížeč adresu, může se ji snadno dozvědět i návštěvník.
Navíc si může vyfotit obrazovku.
Bubák
Profil
Chamurappi:
A jakmile zná prohlížeč adresu, může se ji snadno dozvědět i návštěvník.
Nejsnáz ve Firefoxu: Nástroje > Informace o stránce > Media

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0