Autor Zpráva
Amunak
Vždycky, když v rámci jakékoliv stránky cokoliv napíšu - zmáčknu jakoukoliv klávesu - (nemusí to být ani do form. pole), vyskočí do konzole JS chyba:

Chyba: [Exception... "'JavaScript component does not have a method named: "handleEvent"' when calling method: [nsIDOMEventListener::handleEvent]"  nsresult: "0x80570030 (NS_ERROR_XPC_JSOBJECT_HAS_NO_FUNCTION_NAMED)"  location: "<unknown>"  data: no]

Problém je v tom, že po chvíli je to tak zasekané, že se vůbec nedá psát a musím to každou chvíli promazávat.
Nevíte prosím někdo, co s tím? Zatím jsem nezkoušel ani reinstall nebo něco takového.
_es
Amunak:
To asi spôsobuje nejaké rozšírenie, vyskúšaj spustiť Firefox bez rozšírení (núdzový režim).
Amunak
Reaguji na _es:
V nouzovém režimu to pochopitelně jede. Problém je v tom, že tu mám asi 40 doplňků, ale asi mi nezbyde nic jiného, než postupně zkusit každý z nich zapnout a zjistit, který to s***. Jinak díky za pomoc... Ale jinéřešení než to takhle postupně vyzkoušet asi není, co?
Amunak
Reaguji na _es:
Tak ještě jednou díky, šlo to dokonce rychleji, než jsem čekal. Dělal jsem to totiž po skupinách doplňků od těch jednoduchých co nikdy nedělaly problémy a věřím jim až po ty složité... K mému překvapení to byl All in One Sidebar, kterej to blbnul. Tak ještě jednou díky za pomoc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.