Autor Zpráva
cheli
Profil
Zdravím, hledám a hledám a zatim jsem na nic nepřišel. Stáhnul jsem si TinyMCE, zabudoval jsem ho do webu, ale nefungují mi některé věci tak, jak mají. Při kliknutí na vložení obrázku jsou všude divné popisky. Místo insert/edit je tam {#advimage_dlg.dialog title} , místo cesta k souboru {#advimage_dlg.src} atd. Tyhle popisy jsou v souboru image.htm, ale přepisovat je to asi blbost. Nevíte někdo, kde se to dá nastavit nebo kde mam nastavit nějakou cestu? Chtěl bych se posunout dál, tak je to důležité. Děkuji moc
master2222
Profil
Možná plácnu nějakou blbost, ale není pro přidávání obrázků v TinyMCE potřeba TinyMCE Browser? viz www.lunarvis.com/products/tinymcefilebrowserwithupload.php.
cheli
Profil
tak už sem to rozjel. Šlo mi o věc ještě bez tiny browseru, ale měl sem tam něco blbě a už to jde. Dokonce už tam mam i browser, ale není mi ještě jasné to, kam se v něm ukládají obrázky. Je tam napsáno, že jsou ve složce userfiles/images/ ,ale já tam žádnou takovou složku nemohu najít. Tak kam se to ukládá? V configu je taky cesta userfiles/images/.
cheli
Profil
tak už to mam. Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0