Autor Zpráva
Amunak
Profil
Potřebuji dostat javascriptem, který je vykonáván po načtení stránky, javascriptovou událost do nějakého tagu, a nevím jak na to. Zkoušel jsem něco jako
document.getElementById('textarea3').onKeyPress = 'check(this);';

jenže to nefunguje. Nevíte někdo, jak na to?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Amunaka:
Obě chyby, kterých ses ve svém kódu dopustil, jsem tu už nedávno viděl. U tebe. Viz Zablokování scrollování.
Amunak
Profil
Chamurappi:
Díky za upozornění na chyby, ale já musím použít to getElementById() protože to dělám pro různé elementy které mají navíc na stránce pokaždé jiné pořadí. Nebo existuje cesta, jak se tomu vyhnout? Vzhledem k tomu, že to dělám pro FF doplněk GreaseMonkey, tak jsem tím dost omezený.

//Edit: Zase kecám blbosti. To, co jsem psal, by tomu evidentně nemělo vadit. Jenže ono to nefunguje, ani když se vyhnu oboum těm chybám. Jenže konzole nic nehlásí a ten skript se provede, ale jen jednou při načtení stránky. Asi to bude tím, že je to pro ten Greasemonkey... Ještě si s tím zkusím nějak pohrát. Ach jo.
Amunak
Profil
No nic, nakonec jsem to vyřešil přes EventListener a už to funguje... Díky Chamurappimu za pomoc a upozornění na chyby.
Chamurappi
Profil
Odemykám.


Reaguji na Amunaka:
ale já musím použít to getElementById()
Nerozumím.

Jenže ono to nefunguje, ani když se vyhnu oboum těm chybám.
Myslíš tím ty chyby, že píšeš do názvu události velké písmeno a že přiřazuješ řetězec místo funkce, nebo jsem to napsal málo srozumitelně? Bez těch chyb to normálně funguje.
Amunak
Profil
Chamurappi:
Myslíš tím ty chyby, že píšeš do názvu události velké písmeno a že přiřazuješ řetězec místo funkce, nebo jsem to napsal málo srozumitelně? Bez těch chyb to normálně funguje.
Ano, ty chyby myslím. Jenže protože to dělám jako greasemonkey skript, musím tu funkci volat jinak přes EventListener (nebo jí vložit do kódu). Nevím, jak to lépe vysvětlit... Prostě je to omezení toho GM.
_es
Profil
Amunak:
Chamurappi myslel niečo takéto:
document.getElementById('textarea3').onkeypress = function(){check(this);};
Chamurappi
Profil
Reaguji na _es:
V Greasemonkey je asi skutečně zapotřebí použít addEventListener, už to tu někdy někdo zmiňoval.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0